POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 10: Ruh Üssünü İyileştirmek

Çeviri : yuixianna
Düzenleme :
Okunma : 369
Tarih : 05 Haziran 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 10: Ruh Üssünü İyileştirmek

 

Çevirmen: yuixianna

 

Üç Yin Gizemli Sanatı, dokuz dövüş sanatının dokuz aşamasına karşılık gelen toplam dokuz kademeye sahiptir. Dokuzuncu kademe, Ling Han'ın önceki yaşamında ulaştığı en yüksek seviye olan Cennet Kademesi olacaktır.

 

Tüm dünyada dolaşan birçok yetiştirme tekniğinden hiçbiri, Boşluk Parçalama Kademesi olan onuncu aşamaya giremedi. Bu yüzden Ling Han her türlü antik tarihi yerleri ziyaret etmek için tüm dünyayı dolaştı.

 

Üç Yin Gizemli Sanat olarak bilinen yetiştirme tekniğinin ilk kademesi, Liu Yu Tong'un uzun süre önce geçtiği bir aşama olan Vücut rafine kademesine karşılık geliyordu. Onu tekrar geliştirmek onun için doğal olarak kolaydı. Tıpkı lise öğrencisi ödevlerini yapan bir üniversite öğrencisi gibiydi.

 

Ancak sorun şu ki, ilk kademenin bu kadar kısa sürede ekimini tamamlamak! Yeteneği çok güçlü değil miydi?

 

Fakat bir kez daha düşünürsek, Liu Yu Tong, Üç Yin Gizemli Damarına sahipti ve Üç Yin Gizemli Sanat, bu tür damarlara sahip biri için orijinal olarak formüle edildi, bu yüzden etkileyici uygulama hızı, normal bir şeydi.

 

Ling Han, "O zaman sana ikinci aşamayı öğretmeye devam edeceğim" diyerek başını salladı. Üçüncü kademenin aşamasının çoğunu geliştirebildiğiniz sürece, Üç Yin Gizemli Damarını tamamen bastırmış olacaksınız ve bundan etkilenmeyeceksiniz.

 

Üçüncü aşama - başka bir deyişle, Fışkıran Bahar kademesine eşit güce ulaşacaktır.

 

Ancak, Liu Yu Tong zaten Element Toplama Kademesinin sekizinci seviyesindeydi. Dahası, dokuzuncu seviyeye geçmek için birleşme noktasını zaten hissedebiliyordu, bu yüzden Fışkıran Bahar Kademesine geçmekten sadece bir adım ötedeydi.

 

Liu Yu Tong, güzel yüzündeki kırmızılığın daha da artmasını engelleyemedi. Ona ikinci Aşamayı öğretmeye başlamak için, bu onun kıyafetlerini tekrar çıkarmak zorunda kalacağı anlamına gelmez miydi?

 

"Hayal gücünüzün vahşice çalışmasına izin vermeyin!" Ling Han azarladı.

 

Çn:Diyene bak.sanki ilk aşamada sen öyle değildin. J

 

liu Yu Tong, ona şiddetli bir şekilde bakmasına engel olamadı. Hayal gücü vahşi değildi; daha ziyade, Ling Han’ın hayal gücünün bunun yerine çılgınca koşmasından korkuyordu!

 

Çn: sen merak etme yu tong o çok görüp geçirdi hem aşık olduğu sen bile değilsin.

 

ikisi bir kez daha iç odaya geri döndü ve önceki zaman ki gibi, Liu Yu Tong cübbesini çıkardı ve Ling Han'ın önünde neredeyse çıplak görünmesini sağlayan çekici ve güzel bir figürün ortaya çıkmasını sağladı. Ne demişler, ilk kez garip, ikincisi kolaydır; Hala çok utanmasına rağmen, ilk seferden çok daha iyiydi.

 

Ling Han ona ikinci Aşamayı öğrettiğinde, neredeyse gece olmuştu. Böylece, hizmetçileri, kendisinin büyük bir bölümünü ve Liu Yu Tong için daha küçük bir tane bıraktığı iki porsiyon akşam yemeği verdiler.

 

Kadınlar, görüyorsunuz, küçük bir iştahları var, bu yüzden küçük bir kısmı yeterliydi.

 

Yaklaşık üç saat geçtikten sonra, Liu Yu Tong, bir kez daha çıktığında , çok şaşırtarak, "Benim ekim hızım aslında eskisinden on kat daha hızlı!" dedi. bu, Dokuzuncu Element Toplama Kademesine geçtiğinde, Fışkıran Bahar Kademesine ulaşmadan önce zirveye ulaşabilmesi için iki aydan daha az zamana ihtiyaç duyacağı anlamına geliyordu.

 

 

Çok hızlı!

 

Ling Han, gülümsemesine engel olamadı ve “Üç Yin Gizemli Sanat, bir Cennet Sınıfı ekim tekniğidir” dedi.

 

Cennet Sınıfı ekim tekniği!

 

Liu Yu Tong neredeyse bayıldı. Cennet Derece yetiştirme tekniği ne anlama geliyordu?

 

Şimdi şöyle koyalım: Liu Klanının İmparatorluk Şehrindeki Sekiz Büyük Klan'dan biri olmasının nedeni, Siyah Derece orta aşama bir ekim tekniği olan bir parşömene sahip olmalarıydı. Aynı zamanda, İmparatorluk Qi Klanı, Arazi Lordu olarak konumunu güvence altına almayı başardı, çünkü Siyah Derece yüksek aşama bir ekim tekniği olan bir parşömenleri vardı!

 

Başka bir deyişle, bir Siyah  Derece yüksek Aşama ekim tekniği bir imparatorluğun yaratılmasına izin verecek ve bir Siyah  Derece orta aşama ekim tekniğine sahip bir gücün Yağmur Ülkesi'nin en büyük klanlarından biri olmasına ve bin yıl boyunca gelişmesine izin verecektir!

 

Şimdi, bir Cennet Derece yetiştirme tekniğinin önemi nedir?

 

Tarif edilemez bir şekilde değerliydi!

 

Eğer Ling Han başından beri ona bir Cennete Sınıf yetiştirme tekniği öğreteceğini söyleseydi, kesinlikle ona delirmiş gibi davranırdı. Onu suçlayamazdın - sonuçta, eğer Gri Bulut Şehrinden gelen cılız, küçük bir klanın Cennet Derece ekim tekniği olsa, bu dünyayı tamamen karıştırmaz mıydı?

 

Ama şimdi, ona şahsen inandı, çünkü bunu kişisel olarak deneyimlemişti.

 

“Bu gerçek bir Cennet Sınıfı yetiştirme tekniği ve bunu bana böyle öğretecek misin?” Kalbi titriyordu - kalbi içinde açıklanamayan bir zonklama vardı.

 

Çn:ilk aşk ilk heyecan. J

 

Ling Han gülümsedi. Bu Üç Yin Gizemli Sanat gerçekten de bir Cennet Sınıfı ekim tekniğidir, ancak yalnızca Üç Yin gizemli Damarının sahibi tarafından geliştirilebilirdi. Başka birinin elinde yararsızdı, elbette Liu Yu Tong'un bunu ifşa edeceğinden korkmadı.

 

üstelik gerçekten yüce bir ilahi yetiştirme tekniği olan yıkılmaz Cennet Parşömeni edinmişti! Sadece ilk kademesini anlamak on bin yıl gerektirdi! Bununla karşılaştırıldığında, nasıl bir Cennet Derece yetiştirme tekniği türü olursa olsun ... bah! Tamamen değersizdi!

 

doğal olarak ona bunu söylemezdi. Bunun yerine, "Sen benim takipçimsin, asla kendi halkımı zavallı edecek biri değilim!" Dedi.

 

Bu bir yalan değildi - halının altına yakın olanların yaptıkları karmaşayı her zaman temizledi ve kendi halkına karşı çok cömert davrandı.

 

Liu Yu Tong, güzel yüzünde görünen utanç verici ifadesini durduramadı. Anlayışına göre, "kendi insan" kelimelerinin tamamen farklı bir anlamı vardı. Bir süre sonra, nihayet "Üzülme, izniniz olmadan bu yetiştirme tekniğini kimseye öğretmeyeceğim" dedi. [1]

 

“Her neyse,” dedi Ling Han. Zaten her birkaç bin yılda bir Üç Yin gizemli Damarına sahip olan tek bir kişi olacaktı, bu yüzden başka birine öğretse bile, uzun zaman geçtikçe kaybolacak bir ekim tekniği idi. Sarı Sınıf düşük seviyeyle bile karşılaştırılmaz bir yetiştirme tekniğiydi, başka hiç kimse içinde yetiştiremedi. Kim binlerce yıl boyunca onu korumak ister ki?

 

Liu Yu Tong, biraz hayal kırıklığına uğramış hissetmenize engel olamadı. daha önce yüreği heyecanla titriyordu ve eğer Ling Han onu biraz şımartmak için sadece birkaç tatlı kelime kullanmış olsaydı, Ling Han'a karşı iyi duyguları kesinlikle artardı; Ancak, Ling Han, basitçe böyle düşüncelere katlanmadı ve bu yüzden mükemmel bir fırsatı kaçırdı.

 

Masaya doğru yürüdü ve yemeye başladı. Yavaş yavaş yemek yerken, "Yarından itibaren, Dokuzuncu Element Toplama Kademesinin üstüne geçmek için inzivaya girmek zorunda kalacağım, bu yüzden bu dönemde sizi takip edemem" dedi.

 

"Ha ha, endişelenme, endişelenme! Bu iki günde hiçbir yere gitme planım yok, Zhu He Xin’in tıbbi malzemeleri vermesini bekleyeceğim. Başka bir şey yapmadan önce Ruh Üssümü iyileştirmeyi planlıyorum, "dedi Ling Han. Bu ikinci hayatı çok değerli kıldı. Ruh Üssü sakatlandığına göre, kesinlikle gereksiz riskler almak ve dövüş sanatlarında kendi kuruluşunu mahvetmek istemedi.

 

Liu Yu Tong zaman kaybetmedi. Yemeğini bitirdiğinde, dokuzuncu Element Toplama Kademesine geçmek için inzivaya girdi. Ling Han yalnızca iç odayı ona verebilir ve yatağını dış odaya taşıyabilirdi.

 

Ling Zhong Kuan ve grubu, Ling Han'a karşı ölçülemez bir nefret hissetti, ancak Liu Yu Tong’un varlığı sayesinde, kesinlikle çılgınca fikirlere cesaret edemediler. Ling Han nadiren ortaya çıktı ve sadece Zhu He Xin’in ilacı ve Liu Yu Tong’un tenhasını bırakmasını beklemek için sessizce bekledi, bu yüzden hareket etmeleri daha da zorlaştı.

 

beklendiği gibi, Zhu He Xin, sözünden geri dönmedi ve dördüncü gün, Ling Han tarafından talep edilen tıbbi içerikleri sunmak için şahsen geldi. Doğal olarak, yaşlı adam Ling Han ile sohbet etme şansını da yakaladı. Gerçekte, bu birkaç gün boyunca gelmek istemişti, ama gözlerinde Ling Han, üstün bir büyükbabanın seviyesindeydi, bu yüzden sebepsiz yere gelip onu rahatsız etmeye cesaret edemedi.

 

Ancak, Ling Han bugün çok sabırlı değildi ve çok hızlı bir şekilde Zhu He Xin'i gördü. Derhal uyuşturmaya başlamak, Ruh Üsünü iyileştirmek ve bir kez daha uygulama yoluna geri dönmek istedi.

 

Ling Han'a göre, bir ilacı uyuşturmak doğal olarak bir parça kekdi. sadece üç dakika sonra, Element Kalbi Ruh Kurtarıcı  Tozu'nu birleştirmeyi bitirmişti - bu üç gün boyunca boşta kalmamıştı; Yıkılmaz Cennet Parşömeni geliştirmek dışında, doğal olarak hazırlık çalışmalarını tamamladı.

 

"Gerçekten çok acı, AI!" Ling Han, Element Kalbi Ruh Kurtarıcı Tozu'nu tamamen yuttuğu için iç çekti.

 

Çok geçmeden, ısıya benzer bir enerji vücuduna saldırdı ve aniden vücudunda bir tür ateşin yandığı hissine kapıldı. Dantianını inceledikten sonra, hasarlı Ruh Üsünün şu anda yavaş yavaş toparlandığını ve yarım günden daha fazla bir sürede tamamen iyileşeceğini gördü.

 

Bu süre zarfında başka hiçbir şey yapamadı, bu yüzden sabırla bekledi.

 

On bin yıldır "uykuda" olan birine yarım gün beklemek doğal olarak çok az şey ifade ediyordu.

 

Yavaş yavaş, Ling Han’ın Dantianın da, Beş Element Karışımı Kaos Lotusu tamamen çiçeklendi, çok doğal ve güzel, kelimeler tarif edemezdi.

 


Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen Notu

[1] ÇN: % 100 bundan emin değil, ama bence bu ifadenin iki anlamı var: biri astlarını kastettiği, diğeri kadınlarını kastettiği.


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (1)

75 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.