POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 13: Ling Dong Xing'in Pişmanlığı

Çeviri : yuixianna
Düzenleme :
Okunma : 393
Tarih : 05 Haziran 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 13: Ling Dong Xing’in Pişmanlığı

 

Çevirmen: yuixianna

 

“Baba, seni kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacağım! Seni benimle gururlandıracağım! ”Dedi Ling Han.

 

"İyi! İyi! İyi! Sen gerçekten benim oğlumsun, Ling Dong Xing’in, oğlu! Ling Dong Xing de gözyaşı dökme noktasına kadar heyecanlandı ve duygulandı; Ling Han'ın ne tür bir kader ile karşılaştığını bilmemesine rağmen, şimdiki zamanda kendisini yalnızca neşeli, heyecanlı ve memnun hissedebiliyordu! bütün dünyaya, Ling Dong Xing’in oğlunun bir çöp parçası olmadığını ilan etmekten başka bir şey istemedi!

 

Liu Yu Tong bu sahneye baktı ve bazı nedenlerden dolayı gözlerinin köşelerin kenarları hafifçe ıslandı.

 

“Baba, seninle bir şey tartışmak istiyorum!”Ling Han, Ling Dong Xing'i avlusunun bir köşesine çekti ve önce Liu Yu Tong'un dinlenmeye gitmesini istedi. Sadece babasına söylenebilecek bazı kelimeler vardı ve sonuçta, Liu Yu Tong henüz gerçek onayını ve güvenini almamıştı.

 

Ling Dong Xing, bu konuda çok gizemli olman için ne tür bir mesele bu? Diye sordu Ling Dong Xing, bir gülümseme ve biraz merakla. Liu Yu Tong tarafından bile okunamayan kelimelerin ne olabileceğini merak ediyordu - doğal olarak Ling Han ve Liu Yu Tong'un zaten bir çift olduğunu düşünüyordu.

 

Ling Han, “Baba, Ruh üssüne bakmama izin ver” dedi.

 

Kişi aslında Ruh Üssü özel bir araç kullanılarak görebilirdi, ancak Element Toplama Kademesindekiler için, herhangi bir destekleyici yönteme başvurmak zorunda kalmadan doğrudan Ruh Üssünün görüntüsünü görebiliyorlardı.

 

Ling Dong Xing, “Neden?” demeden önce kaşlarını çatmasına engel olamadı.

 

Ling Han, “Ruh Üssünüzü dikkate alarak size en uygun bir yetiştirme tekniği bulmak istiyorum” dedi.

 

Ling Dong Xing gizlice suskun kalmasına engel olamadı, bu oğlu, bireyin Ruh Üssü türüne göre en uygun olan yetiştirme tekniğini seçebilmesi için eline ne geçirdi? Ling Han’ın mucizesine henüz şahit olmamış olsaydı, sözlerine bir parça inanmazdı.

 

Başını iki yana salladı, ama tek bir kelime bile söylemedi.

 

“Baba?” Ling Han, Ling Dong Xing'e baktığında, bir tür gizli hikaye olduğunu fark etti.

 

Ling Dong Xing rahat bir nefes aldı ve “Uygulama tekniği ne olursa olsun, işe yaramaz. Ruh Üssüm çoktan yok edildi. ”

 

“Ne!” Ling Han yumuşakça bağırdı, ama çok yakında, yüzüne öfkeli bir ifade geldi, “Kim yaptı?”

 

Ling Dong Xing, Element Toplama Kademesinin bir savaşçısıydı, dolayısıyla Ruh Üssünün baştan devre dışı bırakılmasının imkânı yoktu. Böylece, en mantıklı sonuç, başka biri tarafından sakat bırakıldığı idi.

 

Ling Han, kendi halkının eksikliklerini giderecek biriydi, üstelik bu da kendi babasıydı, bu yüzden doğal olarak öfkeyle bakıyordu.

 

“Bu konu…. Annenle ilgili, ”diye ekledi Ling Dong Xing iç çekti ve yüzünde bir titizlik ortaya çıktı, buna rağmen pişmanlık ve öfkelenme gibi görünüyordu. Kısacası, son derece karmaşık bir ifadeydi.

 

 

“Annem?” Ling Han mırıldandı. Bu vücudun hatıralarına göre, Ling Dong Xing, annesi ile ilgili hiçbir zaman bir şeyden bahsetmemişti. Annesi hakkında her soruşunda Ling Dong Xing hemen konuyu değiştirecekti. Bildiği tek şey, doğumundan kısa bir süre sonra annesinin vefat etmesiydi.

 

“Geçmişte, annenizle ilgili sorunun sonsuza dek kalbimin derinliklerine gömüleceğini düşündüm, ama şimdi-” Ling Dong Xing, durakladı. “Han’er, Element Toplama Kademesini üç yıl içinde başarabilirseniz, o zaman size annenizden bahsedeceğim.”.

 

“O, o ölmedi!”

 

Ling Han’ın kalbinde güçlü bir heyecan yükseldi. Gökler ona gerçekten cömert davrandılar, sadece ona sevgi dolu bir baba  hediye etmekle kalmayıp, aynı zamanda anne sevgisini edinme şansını da verdi! Yürekten güldü ve “Bu ne kadar zor olurdu? Üç yıla ihtiyacım yok, üç ay içinde Element Toplama Kademesine geçebileceğim! ”

 

Ling Dong Xing sarsıldı. Dördüncü Beden Rafine Kademesinden Element Toplama Kademesine geçmek için üç ay mı? Bu mümkün mü? Bir zamanlar Gri Bulut Şehri'nin en büyük dehası olarak kabul edilen onun için bile, böyle devasa bir sıçrama yapmak iki yıl sürdü.

 

Fakat Ling Han'ın sadece yedi gün içinde iki Kademeden geçtiğini hatırladı… Üç ay içinde Element Toplama Kademesine geçmek  o kadar da imkansız gözükmüyordu.

 

“Üç ay içinde Element Toplama Kademesine geçebilirseniz, o zaman size her şeyi anlatacağım ve annenizi kurtaracak olan sen olacaksın!” demeden önce bir an için şaşırdı. ”

 

Kurtarmak? Bu, annesinin şu anda bir yerlerde kapalı olduğu anlamına geliyordu. Ling Dong Xing'in annesinin vefat ettiğini söyleyerek onu her zaman aldatmasına şaşmamalı, bu beyaz bir yalandı!

 

Ling Han başını salladı, ama yine de gülümseyerek, “Babam,Annemi kendi elleriyle kurtarmak istemiyor mu?” Dedi.

 

Ling Dong Xing’in gözleri genişledi ve heyecanlı bir ifade gösterdi, ancak yine de hızla sakinleşti. “Ruh Üssüm zaten tahrip oldu, Köken Gücünü kurtarmak için Köken Dönüş Hapları almak zorundayım; ilerlememin bir yolu yok! ve anneni kurtarmak için en azından Açan Çiçeği Kademesinde ekim gerekir. ”Efsanevi Boşluk Parçalama Kademesinin yanı sıra, dövüş sanatlarında sırasıyla Vücut rafine, Element Toplama, Fışkıran Bahar, Manevi Okyanus, Manevi Kaide, Açan Çiçeği, Manevi Bebek, Tanrı Dönüşümü ve Cennet Kademesi olmak üzere toplam dokuz kademe vardı.

 

Açan Çiçeği Kademesi - altıncı aşama. Bu nasıl bir kavramdı? Yağmur Ülkesinin Sekiz Büyük Klanının en güçlü savaşçısı sadece Manevi Kaide Kademesi ve söylentilere göre, İmparatorluk Klanında, Açan Çiçeği Kademesinde biri merkezi yönetimi izlemeye devam etmesi için son derece güçlü savaşçılara sahipti. Bu da Sekiz Kontrol altında olan klanlar, komik bir şey denemek konusunda hiçbir düşünceleri olmamasını sağladı. Açan Çiçeği Kademe ekime ulaşmış olan bir kişi, kendi ülkelerini torunlarına teslim edebilirdi!

 

Bununla birlikte, bir zamanlar Cennet Kademenin savaşçısı olan Ling Han'a, Açan Çiçek Kademe neydi? ve bu yeni hayatta, başlangıç ​​koşullarının tümü daha da çarpıcıydı: Ölümsüz Sınıf Ruh Üssü, Yıkılmaz Cennet Parşömeni… üstelik, dokuz dövüş sanatının hepsinden bir kez geçmişti, bu yüzden herhangi bir şekilde karşılaşması mümkün değildi. Darboğazı yoktu ve onun mükemmel Simyacı becerileri ona her türlü simya ilacı verebilirdi. En çok otuz –elli yıl ve bir kez daha zirveye dönebilecekti!

 

Ling Han güldü ve “Baba, Ruh Üssü vücudun bir parçası, Ruh Üsünü iyileştirmek için, sadece bir bakmama izin ver başka bir şey yok” dedi.

 

Ling Dong Xing başını sallamadan önce bir süre Ling Han'a baktı ve “Çok iyi!” dedi. Her iki kolunu bir şey tutuyormuş gibi kaldırdı ve zihinsel bir emir ile Dantianındaki Ruh Üsünü açmak için yönetti.

 

Ling Han biraz şok oldu - Ling Dong Xing’in Ruh Üssü, şaşırtıcı bir şekilde altın sıralamasının düşük seviyeli Cennet Derece“Kırık Kılıç Kenarıydı’’. Ling Dong Xing'in Ruh Üssü'nün uzun süre sakat kalmasına rağmen, hala Dokuzuncu Element Toplama Kademesindeydi. Bunun nedeni, yetiştirme hızının çok hızlı olmasıydı ve o zamandan bu yana bu yetiştirme seviyesine ulaşmıştı.

 

Ancak şu anda bu Kırık Kılıç Kenarı uzun süredir kılıçlarını kaybetmişti ve kılıç kabının sadece bir kısmı geride kalmıştı. Manevi Qi'yi emmeye devam etmesinin mümkün bir yolu yoktu, bu yüzden neredeyse tamamen tahrip edilmişdi.

 

Ruh Üssünün yok edilmesi, sahibinin dövüş sanatlarının daha da gelişmesi için artık mümkün bir yolu olmadığı anlamına geliyordu.

 

Ancak, iyileştirmesi Ling Han için zor değildi.

 

“Baba, Ruh Üssünüz hala iyileştirilebilir, ancak şu anda elimde gerekli tıbbi malzemeler bulunmuyor, bu yüzden biraz zamana ihtiyacım var” dedi.

 

Gerçekten umut var mıydı?

 

Ling Dong Xing, ellerini yumruk halinde sıkıştırmasına, engel olamadı. Eğer yapabilseydi, elbette karısını acı çekmekten kurtarmak isterdi, ama Ruh Üssü tahrip edildiğinden umutlarını yalnızca oğluna koyabiliyordu.

 

Geçmişte, Ling Han’ın Ruh Üssü uyandığında ve henüz Beş Element Karmaşa  Ruh Üssü olduğu ortaya çıktığında, Ling Dong Xing, dayanılmaz bir şekilde hayal kırıklığına uğramıştı ve o an acı vericiydi. o andan itibaren umutlarından vazgeçti ve annesinin çoktan öldüğünü söyleyerek Ling Han'ı aldattı, tüm acıyı ve özlemi omuzladı .

 

“Han’er,söylediğin şey gerçek mi?” Diye sordu titreyen bir sesle.

 

“Elbette gerçek bu,” dedi Ling Han ciddiyetle. “Bana üç yıl ver, hayır, iki yıl ver, ben de kesinlikle Babam için tıbbi malzemeleri bulacağım ve Babamın Ruh üssünü iyileştirmek için bir simya hapı yaratacağım.”

 

Ling Dong Xing, sevgiyle, “Çok iyi, o zaman, ikimiz, baba ve oğul, anneni kurtarmak ve ailemizi yeniden birleştirmek için güçlerimizi birleştireceğiz!” dedi.

 

“En!” Ling Han da onaylayarak başını salladı.

 

“Ancak yine de itaatkar bir şekilde Hu Yang Akademisi'ne benim için gitmen gerekecek! ” diye Ling Dong Xing aniden konuyu değiştirdi.

Ling Han biraz depresyona girmesine engel olamadı - zaten mükemmel yetenekler sergilemişti, öyleyse neden yaşlı adam hala ona inanmadı ve onu Hu Yang Akademisi'ne gitmeye zorladı? Ancak, babasının yaptığı şey onun iyiliği içindi ve iyi niyetliydi.

 

Babası onun gitmesini istediğinden beri, o sadece giderdi. Zaten nerede yetiştirdiği önemli değildi. Dahası, Gri Bulut Şehri çok küçüktü ve de ihtiyacı olan ekim kaynaklarını sağlayamıyordu.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (3)

75 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.

1305 puan
hawk25742 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler inş devami gelir yarıda kesilen bir seri olmaz

16 puan
JNXL2 ay önce
Üye
bayram şekeri için teşekkürler. Ellerinize sağlık