POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 14: Selefin Takıntısı

Çeviri : yuixianna
Düzenleme :
Okunma : 330
Tarih : 07 Haziran 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 14: Selefin Takıntısı

 

Çevirmen: Yuixianna

 

Ling Han, Ling Dong Xing'e Ling Zhong Kuan’ın oğulları ve torunu tarafından yapılan aşağılık işleri açıkladı. o bir grup insan açıkça böyle vazgeçmeyecek ve kesinlikle bir şeyler yapmaya çalışacaklardı, bu yüzden Ling Dong Xing'in buna hazırlıklı olması gerekiyordu.

 

“Anladım!” Ling Dong Xing kendinden emin görünüyordu. Uzun yıllar boyunca Ling Zhong Kuan ile açıkça yarışmıştı, ancak Ling Zhong Kuan,  onun tarafından tamamen bastırılarak Şef Kahya olarak kaldı.

 

Yıllar önce, Ling Dong Xing , klan içinde tamamen güçlü bir varlık olarak tercih edilen, gururlu bir dahi idi. Ruh Üssünün tahrip edilmesi olmasaydı, Ling Zhong Kuan gibi biri onun gözünde hiçbir şey olmazdı.

 

Soğuk gözlerle ve acımasız bir ses Tonuyla “Heng, oğluma zorbalık etmeye cesaret etti! Eğer onu bir ay boyunca yatalak kalacak noktaya kadar dövemezsem, soyadım Ling değil! ”Dedi.

 

“Yaşlı adam aynı zamanda kendi halkını da koruyacak türden biriydi!” Bu sözler Ling Han’ın beğenisine layıktı.

 

Ling Han, ayrılmadan önce bir süre daha babasıyla konuştu.

 

Büyük bir klanın başı olarak, Ling Dong Xing'in doğal olarak başa çıkacak birçok sorunu vardı. dahası, hala gidip yokluğundan yararlanmaya cesaret ederek oğluna kabadayılık yapan yaşlı köpek Ling Zhong Kuan'ı atması gerekiyordu.

 

Ling Han'ın, yaşlı köpeğin Ling Dong Xing tarafından çaresizce ve acımasızca düştüğünü görmeye ilgisi yoktu. Gelecekte alması gereken yönü düşünerek odasına döndü.

 

Yetiştiriciliği kesinlikle simyasal hapların desteğini gerektirir ve son yıllarda sadece iki yüz yıl içinde Cennet Kademesine ulaşmasının nedeni, kendisinin dahi bir  simyacı olmasıydı. Bununla birlikte,* zeki. bir ev hanımı bile pilavsız yemek pişiremez*; simya hakkında her türlü bilgiye sahip olmasına rağmen, hâlâ hapları hazırlamak için malzemelere ihtiyacı vardı.

 

Simyasal hapın derecesi ne kadar yüksekse, ihtiyaç duyulan içerikler o kadar paha biçilmez ve değerli olacaktı. Aslında eğer biri Ling Klan’ın servetini bu içeriklerin maliyeti ile karşılaştıracak olsaydı... sonuçlar tek bir kelime ile söylenebilirdi: fakir!

 

Bir şey yapması gerekiyordu. Aksi halde, uygulamasının hızı kesinlikle beklediği standartlarına ulaşamayacaktı.

 

Basitçe söylemek gerekirse, o para kazanmak zorunda kaldı. Ling Han şu anda iki yoldan gitmeyi düşünüyordu.

 

Öncelikle yetiştirme tekniklerinin satışı ve dövüş sanatları becerileri. son yaşamında şaşırtıcı sayıda üst düzey gizli sanat biriktirdi; bunlardan herhangi birini bir müzayedeye götürürse, kesinlikle astronomik bir zenginlik kazanır. Ancak, bu uygun değildi.

 

Çünkü şu anki Ling Han çok zayıftı.

 

eğer hala Cennet Kademesinde ekim seviyesine sahip olsaydı, o zaman bir Cennet Derece ekim tekniği yayınlasa bile, diğerleri doğal olarak kötü fikirlere sahip olmaya cesaret edemezdi. Ancak, şimdi böyle bir şey yaparsa, başkalarının onu daha fazla yetiştirme tekniğini devretmeye  zorlaması için bir hedef haline getirecekti.

 

 

herhangi bir yetiştirme tekniğini veya dövüş sanatları becerisini gerçekten satmak zorunda kalsaydı, yalnızca şu andaki dövüş sanatları beceri seviyesinden çok uzak olmayanları satabilirdi. Üstelik, bir kerede çok fazla satış yapamazdı.

 

 Bu yüzden, simyasal hap satmak olan elinde  yalnızca ikinci yöntemi bıraktı.

 

Bu onun asıl mesleğiydi. Ayrıca simyacılık çok saygın bir meslekti. Bir simyacıya saygısızlık etmeye cesaret eden biri kolayca halkın kızmasına neden olabilirdi, bu yüzden kimse böyle aptalca bir şey denemeden önce kesinlikle ciddi bir şekilde düşünmüş olacaktır.

 

Mevcut Yağmur Ülkesinde, ülkedeki simyacıların en az yüzde sekseni Cennetin Hap Köşküne dahil olmuş, geri kalan yüzde 20’si ise çeşitli büyük klan ve grupların değerli konuklarıydı. Onlara hazırlanan simyasal haplar, bu nedenle, bu büyük güçlerin üyeleri tarafından, halka açık olarak satılma olasılığı olmadan kullanılacaktır.

 

Son olarak, yalnız olan ve herhangi bir güç için çalışmayan birkaç simyacı vardı. Paradan yoksunlarsa, sadece satılık simyasal hapları hazırlarlardı. Böylece, herhangi bir zorunluluktan tamamen kurtulurlardı.

 

örneğin, Gri Bulut Şehrinde , yüksek dereceli simyasal hap ve ilaçların tedariki yalnızca Cennetin Hap Köşkünde bulunabilirdi, böylece onları satın almak isteyenler sadece oraya gitmeyi seçebilirdi. Düşük dereceli simyasal haplar, şehirdeki iki Büyük Klan'a sunulan Cennetin Hap Köşkü tarafından toplu halde satışa sunulacak. Böylece, hem iki Büyük Klan hem de Cennetin Hap Köşkü için karşılıklı yarar olacaktır. Sonuçta, iki Büyük Klan bu bölgelerde çok etkiliydi.

 

İki Büyük Klan Ling Klan ve Cheng Klanı idi. Her iki klan da cennetin Hap Kökünden aldıkları düşük dereceli  simyasal hapların toplam yüzde ellisini elde edebileceklerdi.

 

Bununla birlikte, iki Büyük Klan, Cennetin Hap Köşkü ile karşılaştırıldığında sadece çok az kar elde etse de, simya hapları açısından, ezici bir kar elde ettikleri söylenebilirdi.

 

simya son derece yüksek meblalı bir meslekti - bu aynı zamanda, simyacıların çeşitli büyük güçler tarafından saygın konuk olarak görülmesinin nedenlerinden biriydi. eğer çeşitli klanlar ve topluluklar  kendi simyacılarına sahip olmasaydı, simya ilaçları satın almaları korkunç derecede astronomik bir masrafa neden olacaktı.

 

Bu hayatta, Ling Han simya yolunda çok fazla çaba harcamayı planlamıyordu. Böylece, sadece yalnız bir simyacı olmak istedi. Parası olmasaydı, birkaç hap kullanırdı - emrinde yeterli para olduğu sürece yeterliydi.

 

“Öyleyse karar verildi, simyacılığı dövüş sanatlarım için destek olarak kullanacağım.”

 

Ancak, Ling Dong Xing geri döndüğü için, Ling Han’ın özgürlüğü de kısıtlandı. Yaşlı adam hemen akademiye gitmesi için acele ediyordu.

 

Doğal olarak Hu Yang Akademisi değil, Gri Bulut Akademisi.

 

Hu Yang Akademisi, Yağmur Ülkesinin imparatorluk klanı tarafından kuruldu ve Gri Bulut Akademisi de hükümet tarafından kuruldu,  iki akademinin kaynaklarını karşılaştırmanın yolu yoktu. Sonuçta, eşitsizlik sadece çok büyüktü. Ancak, Ling Dong Xing, Ling Han'ın Gri Bulut Akademisinde bir gecede ünlü olabileceğini umuyordu. Tüm babalar doğal olarak oğullarının başarılı insanlar olmasını isterdi.

 

Ling Han doğal olarak babasını hayal kırıklığına uğratmak istemezdi, bu yüzden sadece akademiye gitmeyi kabul edebilirdi. Zaten yapacak çok şeyi yoktu, bu yüzden akademiye birkaç günlüğüne gidip babasının arzusunu gidermek için biraz gösteriş yapmaya karar verdi. Bu şekilde, Ling Dong Xing, onu daha fazla kısıtlama ihtiyacı duymayacaktı.

 

Dahası, selefinin uzun süredir istediği dileğini yerine getirmek ve bir çöplük olma ünvanını da silmek istiyordu.

 

Gittiği zaman, Liu Yu Tong, doğal olarak onun yanındaydı ve ikisi de Gri Bulut Akademisi'ne geldi. ancak, Liu Yu Tong'un derslerde bile ona eşlik etmesi pek uygun değildi, bu yüzden sadece akademide dolaşabilirdi. Ayrıca gücü ve aşırı güzelliği nedeniyle kendisine  komik bir şeyler deneyen hiç kimseden korkmadığı anlamına geliyordu.

 

Ling Han yavaşça yürüdü. derslere katılmak onun için bir zorunluluk değildi. Akademiye gelmek onun için fazlasıyla yeterliydi. Burada olmasının nedeni sadece babasına duyduğu  saygıydı; Ling Dong Xing’in her bir kelimesine kör bir şekilde itaat etmeyecekti.

 

Savaş Eğitim Mahkemesi'ne geldiği gibi kendine  engel olamadı , ancak vücudunda güçlü bir istek varken, adımlarını duraklattı, bir nedenden ötürü, Savaş Eğitim Mahkemesi'ne yöneldi.

 

Bu selefinden kaynaklanan bir saplantıydı.

 

Selefinin, bırakamaması gereken toplam iki meselesi vardı. Birincisi doğal olarak babasıydı, ikincisi ise bu Gri Bulut Akademisi içindeki bir kadındı. Gelmemiş olsaydı, onu etkilemeyecekti, ama şimdi buradaydı, bu saplantı derhal kıyaslanmayacak kadar ağırlaştı.

 

Selefi bir zamanlar Shen Zi Yan adındaki bir kadını sevmişti. Gri Bulut Akademisinin bir  öğrencisi idi ve ikisi arasındaki ilişki oldukça karmaşıktı.

 

Yedi yıl önce, Shen Zi Yan, on yaşında küçük bir kızken, şaşırtıcı bir güzellik sergilemişti. Ling Dong Xing, hızlı hareket etti ve Ling Han ile arasında bir sözleşme imzaladı.

 

Ling Klanı, şehirdeki iki Büyük Klan'dan biri olduğundan ve Ling Han, klanın Klan Başkanı'nın oğlu olduğundan, Shen Klanının doğal olarak bir itirazı yoktu ve memnuniyetle bu evliliği kabul etti.

 

Ancak, Ling Han on iki yaşındayken, inceleme yoluyla, Ruh Üssünün Beş Element Kargaşa Ruh Üssü olduğu doğrulandı. Sadece bu olsaydı, o zaman Ling Klanının gücüne göre, Shen Klanı hala vahşi düşüncelere cesaret edemezdi. Sorun Shen ZI Yan'ın Dünya Derece yüksek seviyede Ruh Üssüne sahip  olmasıydı!

 

Dahası, Shen Zi Yan, dövüş sanatlarında da çok yetenekliydi, bu yüzden böyle mükemmel bir Ruh Üssü ile yaşamayı başardı. yetiştirme seviyesi arttıkça, akademinin yüksekleri tarafından bir hazine olarak kabul edildi, bu onu her zaman Hu Yang Akademisine göndermek istemişlerdi, çünkü sadece yeteneğinin gerçekten o zaman açacağına inanıyorlardı.

 

İkisi büyüdükçe ve Shen Zi Yan ile Ling Han’ın ekim seviyeleri arasındaki fark gittikçe daha da genişledi ve sonunda Ling Klanından evlilik sözleşmesini kesmesini istediler.

 

Ling Dong Xing doğal olarak aynı fikirde değildi. bu sadece Ling Klanının gururu için bir darbe olmayacak, aynı zamanda oğlunun kalbini de kıracaktı. Yine de selefi kabul etti, çünkü kadına olan tutkusu kemiklerine inecek kadar derindi.

 

Şimdi bir yabancıdan daha fazla olmasalar da, selefi kıza hala çok aşıktı ve bu süre boyunca gizlice ona dikkat etmeye devam ediyordu.

 

Sevgisinin gücü o kadar büyüktü ki, selefi çoktan ölmüş olsa da, vücudun içgüdüsel tepkisi, onu takip ederek mevcut Ling Han'ı etkiliyordu.

 

Ling Han, “Bu saplantıdan kurtulmam gerekiyor... Aksi takdirde, gelecekte bu benim iç iblisim olabilir ve ilerlememi etkileyebilir” diye düşündü. Eskiden Cennet Kademede  savaşçı olan biri olarak, doğal olarak bir iç iblisin temsil ettiği tehlikeyi biliyordu. ‘O zaman onu bir kez daha görmeye gideceğim. Bundan sonra, artık ikimiz arasında bir ilişki olmayacak! ”Ling Han, selefiyle pazarlık ediyormuşçasına düşündü.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (2)

75 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.

1305 puan
hawk25742 ay önce
Üye
akedeminin yüksekleri yerine "elder veya kıdemlileri" olarak yazilsa daha iyi olabilir okurken garip duruyor