POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 15: Diz Çök

Çeviri : yuixianna
Düzenleme :
Okunma : 398
Tarih : 07 Haziran 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 15: Diz Çök!

 

Çevirmen: Yuixianna

Ling Han Dövüş Eğitim Mahkemesine girdi ve merkezde dövüş sanatları pratiği yapan güzel bir genç kız gördü. Beyaz bir savaşçı elbisesi giyiyordu ve hareketleri bir tanrınınki gibi zarifti. Etrafında seyretmek için toplanmış bir sürü genç kadın ve erkek vardı. Genç kadınların bakışları sıcak iken, erkekler, kadınların uygulamalarını gözlemlerken sarhoş ifadeler kullandılar.

 

Beyaz elbiseleri olan O genç kız Shen Zi Yan'dı. Her gün, bu yerde yetiştirme yapıyor  olacaktı.

 

gerçekten çok güzeldi, ama Liu Yu Tong ile karşılaştırıldığında güzelliği daha azdı. Dahası, Ling Han uzun zaman önce ki son hayatında çarpıcı güzellikler görmeye alışmıştı, bu yüzden doğal olarak hareket etmedi.

 

Selefi umutsuz bir romantikti. Ancak, şimdi öldüğü için, sorumlu olan, bir zamanlar Cennet Kademenin savaşçısı olan oydu!

 

Ling Han derin bir nefes aldı. Selefinin takıntılı duygularının son kalıntılarının zayıf havaya doğru dağıldığını hissetti. Şimdi nihayet bu vücudun tek sahibi oydu.

 

selefinin bırakamayacağı iki şey vardı. Biri babası, diğeri Shen Zi Yan idi. Şimdi bu iki saplantı tamamen etkisiz hale getirildiğinden, selef sonunda ve tamamen “ayrılabilir” ve artık bu beden üzerinde en ufak bir etkiye sahip olamazdı .

 

Aslında, selefi o ve Shen Zi Yan'ın asla olamayacağını çok iyi biliyordu, bu yüzden sadece gizlice ona uzaktan bakmak istemişti. Aksi halde, bu saplantı onunla ve başka hiç kimseyle evlenmek istemediği bir şey olsaydı, Ling Han'ın başı dertte olurdu.

 

“Defol buradan!” O anda Shen Zi Yan hareketlerini durdurdu ve bu sözleri ona soğukça bağırdı.

Ne kadar zorba, ailesinin Savaş Eğitim Mahkemesi'ne sahip olduğunu mu düşünüyor?

 

Doğal olarak, Ling Han, bütün dünyanın etrafında döndüğünü düşünen bu tür küçümseyici, kibirli kızdan rahatsız bile olmak istemedi. Sonuçta, saplantı kaybolmuştu ve ona göre, Shen Zi Yan basitçe kıyaslanamaz derecede güzel olarak değerlendirilemezdi, ayrıca şok edici bir şekilde yetenekli de değildi. Onu bir anlığına daha uzun süre göz önünde bulundurması için gereken niteliklere bile sahip değildi.

 

Selefi uğruna, hakaret edici sözlerine tepki göstermedi ve ayrılmak niyetiyle geri döndü.

 

“Dur orada!” Nakışlı giysili genç bir adam fırladı ve birkaç adımla Ling Han'ın önüne koştu ve yolunu tıkadı. “Küçük kız kardeş Shen’in sözlerini duymadınız mı?” dedi. Buradan çıkmanı söyledi. Bacaklarını yuvarlanmak için kullanmalısın. ”

 

Adı Cheng Hao idi ve Gri Bulut Şehri’ndeki diğer Büyük Klan'ın Klan Başkanı'nın ikinci oğluydu. Ayrıca, Shen Zi Yan’ın hayranlarından biriydi. Bununla birlikte, Shen Zi Yan, ona hiçbir zaman diğerlerinden farklı davranmadı. Şimdi nihayet önünde gösteriş yapma fırsatı buldu – Shen Zi Yan'ın lehine bir şeyler elde etmek için Ling Han'a zor bir ders vermek istedi.

 

Üstelik bu, Ling Han’a ilk kez zorbalığı değildi, çünkü zorbalık yapabildiği insanlar arasında, Ling Han’ın statüsü en yüksek seviyedeydi ve bu yüzden ona zorbalık etmek ona en fazla memnuniyeti veriyordu .

 

Ling Han’ın gözleri otomatik olarak şiddetli bir hal aldı. Selefinin Cheng Hao tarafından zorbalık görüntüleri gözlerinin önünde canlı oynadı. Aslında, Cheng Hao'nun kalabalığın içinde basit bir yüz ile  kalmasına rağmen rahatsız olmazdı, ama şimdi Cheng Hao'yu gördü, ikincisi onu bu şekilde kışkırtmasa bile, meselelerin dinlenmesine izin verme Gibi planları yoktu.

 

“Ölmek mi istiyorsun?” Dedi korkunç bir sesle.

 

“Hahahaha, Ling çöpü, beni tehdit mi ediyorsun?” Cheng Hao bir kahkaha attı, ama çok hızlı bir şekilde bakışları şiddetli bir şekilde döndü, “Birbirimizi sadece birkaç gündür görmüyorduk ve şimdi o kadar cesur oldunuz ki aslında benimle konuşmaya cüret ediyorsun? ”

 

Bölgedeki herkes gülmeye başladı. ling Han’ın bir çöp kutusu kimliği, tüm akademi boyunca iyi biliniyordu, bu yüzden bu kelimeler doğal olarak dünyadaki en büyük şakaya benziyordu.

 

Ling Han soğuk bir şekilde gülümsedi ve Cheng Hao'ya doğru yürüdü.

 

“Şimdi ne var, seni ayırmam için bana yalvaracak mısın? Eğer yalvaracaksan, yeterince yüksek sesle konuştuğunuzdan emin olun, ”dedi Cheng Hao kayıtsızca.

 

“Baba!”

 

O anda, herkesin aniden durmasına neden olan keskin ve net bir tokat sesi duyuldu.

 

Cheng Hao yüzünü tek elle kapattı; Yüzü mutlak inançsızlığını dile getiriyordu. şimdi, gerçekten Ling Han tarafından tokat yemişti ... bir çöp parçası tarafından tokat yedi!

 

Bu ne büyük  küçük düşürülme idi ?!

 

Hemen çılgına döndü ve alnının her tarafından  mavi damarlar fırladı ve “Bana vurmaya cesaret edeceğin kadar yaşamaktan yoruldun mu?” Dedi.

 

“Sana vuramaz mıyım?” Dedi Ling Han sakince. Selefi, Cheng Hao tarafından defalarca zorbalık edildi. Şimdi sadece biraz ilgi gösteriyordu.

 

“Nasıl cüret edersin!” Cheng Hao, Ling Han'ın sadece panik ile hayatı için yalvarmayacağını üstelik onunla tekrar konuşmaya cesaret edeceğini asla düşünmedi. Aslında çoktan öfkelendi, şimdi nasıl kendini geri tutabilirdi? Hemen Ling Han'a doğru uçan elini kaldırdı.

 

Şu andaki Ling Han, Vücut  Refine Kademesinin dördüncü seviyesindeydi. Cheng Hao'dan hala iki seviye daha düşük olmasına rağmen, ikisi de Vücut  Refine  Kademesi’nin  orta aşamasındaydı. Ling Han’ın bir zamanlar Cennet Kademenin gücünü elinde tutan biri olarak savaş deneyimiyle, nasıl kaybedebilirdi?

 

"Pa!

 

Chang Hao az önce elini kaldırmıştı, ama Ling Han zaten buna göre tepki vermişti ve sağ eli uçtu. Daha sonra harekete geçmesine rağmen hedefine daha erken ulaşmış ve bir kez daha Cheng Hao’nun yüzüne başka bir tokat atmıştı. Bu tokatın arkasındaki büyük güç Cheng Haoyu şaşırttı ve elinin sadece boş havaya çarpmasına neden oldu.

 

“Çöp!” Dedi Ling Han, sakin bir tonda başını salladı.

 

Herkes sessizdi. Bu “çöp” etiketi aslen Ling Han'a aitti, ancak Cheng Hao gerçekten iki kez tokatlanmıştı, artık hiç kimse kendileri için gülme malzemesi bulamadı.

 

Eğer ilk kez Cheng Hao’nun dikkatsizliğinin suçu olarak düşünülebilirse, ikinci kez sadece Ling Han’ın yetenek göstermesi olabilirdi.

 

Fakat bu nasıl mümkün oldu? Tüm akademi içinde herkes tarafından kabul edilen en büyük çöp parçası Ling Han değil miydi?

 

Bu arada, Cheng Hao, iki gözünün de kırmızıya döndüğü noktaya kadar öfkelenmişti. Büyük bir kükreme ile kendini Ling Han'a attı.

 

Ancak, kendisi ve Ling Han arasındaki fark çok büyüktü.

 

“Baba! Pa! Pa! Pa!”

 

Nasıl saldırırsa salsın, Ling Han bir şekilde daha sonra hareket etmeyi başardı, ancak attığı ilk tokat dan sonra ; Saldırı gücü doğal olarak kendiliğinden azaldı.

 

“Şimdi anlıyorum, Ling Han’ın gücü aslında Cheng Hao kadar güçlü değil, yalnızca Vücut Rafine kademesi’nin   dördüncü veya beşinci seviyelerinde bir yerlerde görünüyor. Ancak, altıncı hissi çok korkutucu. Cheng Hao ne zaman harekete geçse, sanki Cheng Hao'nun nereye saldıracağını biliyordu ve gerekli ayarlamaları önceden yapmıştı. ”

 

“Dördüncü ya da beşinci Vücut Rafine Kademesi? bu olamaz, Beş Element Kargaşa Ruh Üssü'ne sahip olan biri bir Vücut Arıtma Seviyesinin orta aşamasına geçmek istiyor olsa, en azından yirmi yaşından sonra bunu başarabilirdi. ”

 

“Uygulama düzeyi ne olursa olsun, sadece saldırıları okuma becerisi yeterince korkutucu!”

 

Bir süre izledikten sonra, bölgedeki öğrenciler de bu “sırrı” keşfetti. “sır” aslında çok basit bir şeydi - Ling Han, Cheng Hao’nun tüm saldırılarını öngörür ve uygulama düzeyleri arasındaki boşluğu telafi etmek için önceden buna göre tepki verirdi.

 

Bu sırada, Cheng Hao tamamen aptalca bir şekilde  tokatlandı. kafasında bir uğultu vardı ve yüzü kırmızılaşmış ve şişmiş, bir domuzun kafasına dönüşmüştü. Sadece sürekli saldırılarını desteklemeye devam ettiğinde  hissettiği öfke, ama hepsi anlamsız bir çabaydı.

 

Sonunda korktu ve artık hareket etmeye cesaret edemedi.

 

Fakat Ling Han, konuların böyle yok  olmasına nasıl izin verebilirdi?

 

“Baba! Pa! Pa! Pa!”

 

Öfkeli bir tokat uçtu ve Cheng Hao’nun dudağı çok hızlı bir şekilde bölündü. Taze kan akmaya başladı çok acınacak bir halde  görünüyordu.

 

Şu anda kimse adım atmaya ve araya girmeye cesaret edemedi.

 

Cheng Hao, “Bu kez teslim oluyorum, artık bana vurma” dedi.

 

Ancak, Ling Han hareketlerini durdurmadı. Geçmişte, Cheng Hao selefine zorbalık ettiğinde, ne zaman merhamet etmişti? “Diz çök!” Demeden önce ona bir süre  daha tokat attı.

 

Ne?!

 

Cheng Hao bunun tamamen saçma olduğunu hissetti, bu çöp aslında diz çökmesini söylemeye cesaret mi etti? Gerçekten diz çökmüş olsaydı, sadece gururu tamamen paramparça olmazdı, Cheng Klanı bile başkaları tarafından gülme malzemesi haline gelirdi.  Ne de olsa Cheng Klan’ın Klan Başkanı’nın ikinci oğluydu!

 

Bu çok fazlaydı, ağabeyi ve erkek kardeşi, geçmişte Ling Han'ı zora soktuğunda bile, vücudu sadece  vücudu sakatlanıncaya kadar dövmeye cesaret ettiler.diz çöktürmeye cesaret edemediler.

 

Bu muhtemelen iki klan arasında kan davasına yol açabilirdi... 

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (4)

75 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.

39 puan
MasterKiller542 ay önce
Üye
Şey sorcam ben bölümlerin gelme şeyini anlamadim bi 2 günde iki bölüm geliyor bazen de daha uzun sürüyor günlük 1 bölüm yoksa 2 bölüm yoksa 2 günde 2 bölüm mü nasıl bişey bu belirli bişey var mi varsa aydinlat beni

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
hocam güzel bölümdü ölünce cehenneme gidersen yapacağım mangal partisine uğramayı unutma eğer cennete gidersen benim cehennemden çıkmamı bekle 70 huriden 7-8 tanesini sana veririm :D

34 puan
Yuixianna2 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, iyi güzel de ben cennete gitsem huri değil nuri düşer. Cehennem desen mangal dediğin an cennetten bile koşar gelirim sen çağır yeter.

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, hocam ateş bol umarım et yeter zebanilerle de anlaştık cennetten de şarap kaçakçılığı yapacaz

34 puan
Yuixianna2 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, iyi sen halletmişsin. Ben kırmızı şarapla ve orta ateşle pişmiş antrikot istiyorum sen yaparken ben de bölüm çeviririm. 😅. Yanlız bu saatte neden uyumadan ki uyku kadar güzel bir şey yok

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, uyumamak değil uyku düzenim farklı öğlen güneşinden nefret ettiğim için sabah 7 8 gibi yatıyorum

34 puan
Yuixianna2 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, pekala sen bilirsin benim küçük tatlı okuyucum. 😉

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, hocam cennette genelev açmayı düşünüyorum kovulur muyum

34 puan
Yuixianna2 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, hehehe. Sen gidebileceğini düşünüyor musun? Gitsen bile herkesin kendi hurileri var yani başkasının malını istemezler.

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, gidebileceğimi düşünmüyorum yani öyle yyada böyle mangal

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, hocam öldün mü

34 puan
Yuixianna2 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, final haftası denen cehennem tarzı bir haftaya girdim yani 1 hafta bölüm yok ondan sonra 2-3 günde bir birkaç bölüm yüklenmeye devam edecek. Ölmedim ama Sürünüyorum.

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, ben bu sene hazırlıktaydım final haftası ne zaman tam bilmiyorum

2244 puan
SWAGNAMENİTE2 ay önce
Üye
@Yuixianna, arkadaşım bu gün büte girecek hayır duanı ister heralde bilmiyorum ister mi istemez mi ama zaten bişey değişmiyor duayla

39 puan
MasterKiller542 ay önce
Üye
eline sağlık ben hala başlamadım ama takipteyim bakiyorum sürekli biraz biriksin sonra başlayacağim