POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 20: Hap Uydurma

Çeviri : yuixianna
Düzenleme :
Okunma : 449
Tarih : 19 Haziran 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 20: Hap Uydurma

 

Çevirmen: yuixianna

“Merhamet için yalvarmayacaksan, o zaman orada yatmaya devam et. Yatmak zaten çok yorucu bir şey değil! ”Ling Han sakince konuştu.

 

O her zaman diğerlerinin iyiliğini on kat geri döndürecek türden biri olmuştur; bununla birlikte, eğer kırılırsa, on kez geri döndürecek türdendi.

 

Cheng Xiang ve erkek kardeşi, ona zorbalık yapmak istediğinden, o zaman hepsini ezip, onları tam bir aptal haline getirmeliydi.

 

uzanmak yorucu değil mi?

 

Gerçekten uzanmak yorucu değildi, ama yüzünüze  basan bir ayak varsa, sorun artık yorucu olup olmadığıyla ilgili değildi.

 

Cheng Xiang dişlerini bile kanamaya başladığı noktaya kadar sertçe dişlerini sıktı.

“Ka ka ka,” dişlerinin bilenme sesi net bir şekilde duyuluyordu. Yapabiliyorsa, Ling Han'ı milyonlarca parçaya ayırmak istedi, ama şimdilik, sadece gururlu kafasını indirdi ve “Özür dilerim, lütfen beni koru” diyebildi.

 

Ling Han sakince “Çok kısık sesle konuşuyorsun, seni duyamıyorum” dedi.

 

“Üzgünüm, lütfen beni koru!” Cheng Xiang yüksek sesle bağırdı. Bu sözler ağzını terk ederken, orda  bulunan bütün  insanları parçalanmak üzereydi. Cheng Klanının En Büyük Genç Efendisi olarak tüm gururu, saygınlığı ve kendine saygısı, bu olayla  birlikte bir kabarcığın patlaması gibi dağıldı.

 

Ling Han, “Gelecekte daha mantıklı ol, hakaret edemeyeceğiniz bazı insanlar var!” Dedi  Ling Han, bacağını geri çekerek. “Şimdi cömert bir havamda olduğum için kendini  şanslı hissetmelisin.”dedi.

 

Bu cömert olarak kabul edilir miydi ?

 

Herkes kelimeler yüzünden neredeyse kendilerini kaybediyordu. Cheng Xiang, Cheng Hao değildi, Cheng Klanının En büyük  Genç Efendisiydi. Bu kadar halka açık bir ortamda onu utandırmak bütün Cheng Klanını tokatlamakla aynıydı! bu kesinlikle barış içinde çözülmeyecekti.

 

Cheng ve Ling Klanları arasında kesinlikle şiddetli bir savaş çıkacaktı; İki klan arasında kan davası bile olabilirdi. Tamamen kaos olacaktı.

 

Shen Zi Yan baktı, beyaz dişleri kırmızı dudaklarını sertçe ısırdı. Mevcut duyguları tarif edilemez şekilde karmaşıktı.

 

İkisi de Vücut  Refine Kademesinin dokuzuncu seviyesindeydiler, ancak bireysel yetenekleri arasında büyük bir boşluk vardı. örneğin, dokuzuncu Vücut  Refine Kademesinde  tecrübeli birçok dövüş sanatçısını da mağlup etmişti, böylece Ling Han Cheng Xiang'ı yenebilse bile, bu onu yenebileceği anlamına gelmiyordu.

 

Fakat sorun şuydu: Ling Han’ın şu andaki uygulama seviyesi neydi?

 

Bu adam da ne kadar vücut Rafine Kademesine  ulaştığında, bütün Vücut Rafine   kademeleri arasında kim eşit bir temelde onunla savaşabilirdi?

 

Aynı kademe olanlar arasında yenilmez olmak, bu bir yöneticinin niteliğindeydi!

 

Hayır, kesinlikle pişman olmadı. bu bir çöp, bir kaç yıl önce zaten reddettiği bir çöp. Ona hayatı boyunca bakabilecek bir çöp kutusu!

 

 

***

 

Ling Han, her zamanki gibi Liu Yu Tong ile Eğitim Mahkemesinden ayrıldı. ikisi bir süre akademinin etrafında dolaştı. Ondan sonra büyük bir ağacın altına oturdular. Ağaç gövdesine yaslanmış, ikisi de konuşmadı.

 

Bir süre sonra, Liu Yu Tong nihayet artık dayanamıyordu ve “Bu kadar sığ gözlere sahip olduğunuzu hiç düşünmemiştim, aslında bu kadar sığ, bencil bir kızı sevdiniz!” dedi.

 

Ling Han, içten gülüşünü durduramadı. ona doğru döndü ve “Benim küçük görevli kızım, kıskanıyor musun?” dedi.

 

“Kim kıskanç oldu!” Liu Yu Tong’un güzel yüzünde kırmızı bir allık yükseldi, onu daha da güzelleştirdi, “Kendini kandırma!”

 

“Hey, efendinle konuşmanın herhangi bir yolu var mı?” Ling Han güldü. Bu küçük görevli kızı kızdırmak bazen çok  ilginç oluyordu.

 

Liu Yu Tong gözlerini devirdi, ancak konuyu çok hızlı bir şekilde değiştirdi ve “Gri Bulut  Şehrinde kalmaya devam etmeyi planlıyor musun?” Dedi. Burası, Ling Han için bir ejderhanın  sığması kadar küçüktü.

ÇN:bu cümle de ling han bir ejderha ve bulunduğu yer de sığması için çok küçük. Tam çeviremedim.

ling Han, güldü ve “Bir süre sonra Hu Yang Akademisine bir göz atacağım, babam orada sözde dehaların yüzlerine basmaya gideceğimi umuyor” dedi.

 

Liu Yu Tong, “Şimdi bile beni yenemezsin ve gerçekte Hu Yang Akademisi'nin bütün dehalarına basmak mı istiyorsun? Hu Yang Akademisi'nde en güçlü savaşçı olmadığımı bilmelisin. ”

 

“Oraya ne zaman varacağımızı göreceksiniz,” Ling Han artık büyük kelimelerden bahsetmedi. Sadece kendisi  sahip olduğu müthiş, korkunç potansiyelin farkındaydı.

 

Güneş battığında, ikisi Ling Clan Residence'a geri döndü.

 

“Seni küçük velet-” Ana Salon'a girdikleri gibi, Ling Dong Xing'in onlara doğru koştuğunu ve ifadesinin son derece acımasız olduğunu gördüler.

 

İlk başta, Ling Han, bugün verdiği dersin babası tarafından keşfedildiğini düşünüyordu. Tam da bir şeyler söyleyeceği zaman, Ling Dong Xing, kendisine çoktan koşmuştu ve yürekten gülmeden önce sıkıca kucakladı ve “İki klan üyesini Cheng klanından düşürdün ama hemen yaşlı adamı bilgilendirmek için geri dönmedin. ve ben de mutlu olmayayım mı? ”

 

ling Han, “Sonra baba, nasıl öğrendin?” demeden önce tuttuğu nefesi bıraktı.

 

“Bu küçük bir mesele değil, bu kadar büyük bir olayı sonra nasıl öğrenebilirim?”ling Dong Xing doyurucu kahkahalarını durdurdu, ciddi ifadesini geri aldı ve “Han’er, gerçekten çok fazla söz söylüyorsun, Dördüncü vücut  Rafine Kademesi ile  aslında vücut  Rafine Kademesinin dokuzuncu seviyesini yendin! Ancak, bu çok şok edici, bazı insanların sizi yok etmek için hiçbir masraftan kaçınmayacağından endişeliyim. ”

 

Ling Han başını salladı. Çoğu insanın dahilere yönelik tutumu hayranlık ve saygı ile dolu olurdu, ama artık dahilerin seviyesine ait değildi. daha ziyade ucube gibiydi, bu düşünülemez bir ölçüdeydi.

 

“Aslında Vücut  Refine Kademesinin yedinci katında olduğunuzu söyleyen bilgiler yayınladım. Geçmişte kasıtlı olarak düşük bir profil tuttunuz, ”dedi Ling Dong Xing.

 

bu tür bir açıklama aslında boşluklarla doluydu. Ne de olsa düşük profilli olmak ve çöp olmak iki farklı şeydi. Ancak, sadece Vücut Rafine kademesinin dördüncü seviyesindeki bir insanın Vücut Rafine  Kademesinin dokuzuncu seviyesini mağlup ettiği olayla karşılaştırıldığında, bu açıklamanın halk için kabul edilmesi daha kolay olmaz mıydı?

 

dahası, Ling Han'ın dövüşün son aşamalarında gösterdiği güç, Vücut  Refine Kademesinin yedinci seviyesiydi, bu yüzden bu tür açıklamalara inanmak daha kolay olurdu.

 

Ling Dong Xing, “Başkalarının tutarsızlığı görmesini önlemek için yarın akademiye gitmenize gerek yok” dedi. Element Toplama Kademesinden herhangi biri, Ling Han’ın gerçek uygulama seviyesinin ne olduğunu bir bakışta anlayabilirdi. Bu olsaydı, yalan hemen ortaya çıkardı.

 

Bu tam olarak Ling Han'ın istediği şeydi. Ancak, şu anki sorun sadece akademiye gidememesini geç, klan evinden bile çıkamamasıydı. Bugün çok fazla oynamış olduğu için, kesinlikle Gri Bulut  Şehrinde  bir çok ilgi çekmiş olacaktı. Ling Clan Residence'ın yakınından görünüşüne dikkat edecek biri bile olabilirdi.

 

Sadece bir çözüm vardı ve bu da gerçek yetiştirme seviyesinin yedinci Vücut  Refine Kademesine  ulaşmasını sağlamaktı. Bu şekilde, yalan gerçek olurdu.

 

Zaten konuttan çıkamadığı için Ling Han, uygulamalarına odaklanmaya karar verdi. Ling Dong Xing bunu tam olarak destekliyordu ve Ling Han’ın talebi üzerine, kendisine büyük miktarda para fonu sağladı. Bu arada, Ling Han, Liu Yu Tong'a, kişisel olarak bir simya ilacı hapı hazırlayacağı için tıbbi malzemeler satın aldı.

 

Ling Han'ın ele geçirmek istediği simyasal hap, “Küçük Bulut ve Su Hapı” olarak isimlendirildi. Bu ilacı almak, Vücut  Refine Kademesindeki bir dövüş sanatçısının yetiştirme hızını büyük ölçüde artıracaktı. Bu hap satın alınabilse de, tıbbi etkiler çok zayıftı. Ling Han bir tane aldı ve en çok uyuştuğunun yarısı kadar iyiydi.

 

yeterli paran varsa bir sürü şey yapabilirsin. Liu Yu Tong, Ling Han'ın talep ettiği tıbbi malzemelerle birlikte hızla geri döndü ve ona bir simya ocağı getirdi.

 

Ling Han, “Vücut  Refine Kademesinin  dördüncü seviyesinde dövüş sanatçısı için hapları ele geçirmek biraz zor,” diye mırıldandı Ling Han. Normalde, en azından yedinci Vücut  Refine  kademesime ulaştıktan sonra, ilaçları sadece bir başkasıyla yapılabilirdi. Aksi takdirde, birlikte yapılan  işlemi desteklemek için yeterli köken gücünün bulunmaması durumunda, işlemin ilerleyen  aşamasına geldiklerinde uyuşturulmaya devam edilemez. Böylece, sonuç doğal olarak başarısızlık olurdu.

 

 Görünüşe göre Eşzamanlı olarak köken dönüş İlaçları almalıyım. ”

 

Çeşitli malzemeleri ustalıkla ayırdı, elleri öylesine hızlı bir şekilde hareket ediyordu ki, yanında duran Liu Yu Tong gözlerinin bulanıklaştığını hissetti. Sonunda, Ling Han'ın hapları nasıl ele geçireceğini bildiğine ve sadece  simya teorisinde bilgili olmadığına inandı.

 

Bu adamın bilmediği bir şey var mıydı?

 

Ling Han, birkaç tıbbi maddeyi fırına attı. Ancak, her şeyi içine atmadı. malzemelerin sadece üçte birini eline attı, sonra sağ eli sarsıldı, bir nefes verdi ve genişletilmiş avucunda aniden bir alev belirdi.

 

Ateşleme - Bu her simyacının sahip olması gereken temel yetenekti. Aynı zamanda her simyacının Ateş Hizalama Ruh Üssü'ne sahip olması gerekmesinin  nedeni de buydu. 

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (2)

25 puan
cellist3 hafta önce
Üye
Çeviri için çok teşekkürler

80 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler.