POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 24: Benim Böyle Bir Öğrencim Yok

Çeviri : yuixianna
Düzenleme : -
Okunma : 401
Tarih : 03 Temmuz 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 24: Benim Böyle Bir Öğrencim Yok

 

Çevirmen: Yuixianna

Ling Mu Yun, çok şükür ki, Ling Han’ın zayıflığını ele geçirmişti, bu yüzden doğal olarak kolayca pes etmeyecekti. Agresif bir şekilde devam etti, “Simyacılık, Yağmur Ülkesinin tamamında en saygın, en saygın meslektir, ancak vardıklarında efendimi selamlamak için ayağa kalkmadınız, aynı zamanda oturmaya devam etmeye cüret ettiniz?

 

Çabucak diz çök ve bir ustaya ceza vermesi için yalvarın! “

 

Ling Dong Xing hafifçe kaşlarını çattı. Simyacılar gerçekten çok nadirdiler ve Yağmur şehrin’de yüksek statüde kaldılar. Mesela, bu Ma Da Jun, yalnızca Sarı derece orta seviye bir simyacı olsa bile ve Vücut Rafine Kademesinin  dokuzuncu seviyesinde  olmasına rağmen, kendisi ve Ling Zhong Kuan gibi  Element Toplama kademesinin güçlü savaşçılarının bile ona bir yüz göstermek zorunda kaldı. Ve Ma Da Jun’un egosunu tatmin etmelilerdi.

 

Şimdi Ling Zhong Kuan ve torunu, Ling Han’a saldırmak için bu noktadan yararlandı, gerçekten bir sorunla karşılaşabilir.

 

Yumruklarını sıkan Ling Dong Xing, “Simyacı Ma, birçok özür diliyorum.  Oğlumun seni rahatsız etmek için bir şey yapmaması durumunda, onun adına da  özür dilerim bağışlayıcı, cömert bir adam olarak, lütfen kendinizi oğlumla aynı seviyeye indirmeyin. ”

 

Ma Da Jun, Ling Han’ı bile fark etmemişti. Yalnızca Ling Mu Yun’un kınama duyusunu duyduktan sonra neler olduğunu öğrendi, bu yüzden yükselen memnuniyetsizliğini kontrol edemedi ve “Ling Klan Başkanı, gerçekten inanılmazsın. Beni yemeğe davet ettin, bu yüzden buraya teşrif ettim. Buraya gelip saygı duyuyorum Yine de oğlunun beni küçük düşürmesine izin veriyorsun.

 İç çeker,

 bu nasıl bir mantık? “

 

“Ling Han, şimdi diz çök!” Ling Mu Yun soğukça gülümsedi. Simya haplarının klan için en önemli gelir kaynağından biri olduğunu çok iyi biliyordu, bu yüzden Ling Dong Xing istemese bile, bu konuda karar vermekten başka bir seçeneği yoktu ve Ling Han’a söylendiği gibi  yapması için baskı yaptı.

 

‘ yaşlı bir adam tarafından diz çökmek zorunda kalan Ling Han kesinlikle çok depresif ve dayanılmaz derecede üzgün hissedecekti, değil mi? Hahahahaha! ‘’

 

“Simyacı Ma-” Ling Dong Xing, Ma Da Jun’a işleri bırakmalarını tavsiye etmeyi tekrar denedi.

 

Ma Da Jun, Ling Dong Xing’in konuşmaya devam etmesini durdurmak için sadece elini kaldırdı. Ling Han’a bile bakmadı ve sadece rasgele, “Oğlunuzun açıklamak için önümde diz çökmesine izin verin” dedi.

 

“Peng!”

 

Ling Dong Xing elini ağır bir şekilde masaya indirdi ve “Simyacı Ma, Cheng Klanı’ndan Ling Klanımız için sorun yaratmalarına yardımcı olmak için ne gibi faydalar aldınız bilmiyorum.” Gerçekten, benim, Ling Dong Xing’in oğlunun  diz çökmesini mi istiyorsun? Kaybol! “

 

“Bu ne cüret!” Ling Zhong Kuan hemen yüksek sesle bağırdı, “Ling Dong Xing, ne yapmaya çalışıyorsun? Klanı harabe haline mi getirmeye çalışıyorsun? Klan sadece sana ait değil! Büyük resmi umursamayan biri olarak, Ling Klanının Klanı Başkanı konumuna devam etmeye ne hakkınız var? ”

 

 

Ling Dong Xing’in bakışları ağırlaştı ve “Buradakilerden hangisi büyük resmi umursamıyorsa?” Dedi.  çünkü aynı Ling soyadını paylaştığımız gerçeğini düşündüm, açıklığa kavuşturmadığım bazı şeyler vardı, ama hepiniz oğluma bu şekilde zorbalık ettiniz. Gerçekten, sence ben Ling Dong Xing, zaten öldüm mü? “

 

Ma Da Jun, “Yeter ki, eğer bir aile tartışmasına girecekseniz, o zaman tartışmanızı evde yapın. Ben çok meşgul bir adamım” dedi. “Çabucak bu velet özür dilerken önümde diz çöksün.”dedi

 

“Ma Da Jun, kime diz çöktürmek istiyorsun?” Ling Han nihayet sakince sorduğu gibi ağzını açtı.

 

Ma Da Jun?

 

İlk başta, Ling Zhong ve Ling Mu Yun, Şaşırdılar, Ling Han’ın gerçekten de Simyacı Ma’yı doğrudan kendi adıyla çağırmaya cesaret ettiğini düşündüler. Ancak hemen, çok memnun görünüyorlardı – Ling Han Ma Ma Jun’u şimdi tamamen kırdı! Ling Dong Xing ve oğlu kesinlikle bitti!

 

‘Haha, bu veletin babasına felaket  getireceğini biliyordum.’

 

“Sen çöp, aslında benim usta mı  doğrudan onun adıyla çağırmaya, nasıl cüret edersin!” Ling Mu Yun hemen bağırdı. Ma Da Jun’u gururlandırmak için böylesine büyük bir fırsattan yararlanmak zorundaydı.

 

Ancak, Ma Da Jun’un ifadesinin hızla çirkin döndüğünü görmemişti. Hemen koltuğundan kalktı bile.

 

Bu ses – Ma Da Jun bu sesi nasıl unutabildi?

 

“Diz çökmek-“

 

“Baba!”

 

Ling Mu Yun, Ma Da Jun’un bir yaydan atılan bir ok gibi ona doğru uçtuğunu, elini kaldırdığını ve ona ağır bir tokat attığını görmeden önce sözlerini bitirmeyi bile başaramadı.

 

Ling Mu Yun tamamen aptallaştı. Ling Dong Xing ve Ling Zhong Kuan’ın bile yüzünde  boş ifadeleri vardı. Ma Da Jun birine vurmak istiyorsa Ling Han’ı tokatlamamalı mıydı? Neden birden bire Ling Mu Yun’u tokatladı?

 

Bir çeşit hata olmalı!

 

“*Anne, Üstat!” Ling Mu Yun’un ifadesi pratikte kendisini haksız hissettiğinde haykırdı. Neden aniden tokat yedi?

CN:bir anda gelen tokat için mu yun küfür ediyor burda. Anne bir çin küfürüdür.

 

Üç gözlemcinin anlaşılmayan bakışları altında, Ma Da Jun hızla Ling Han’ın önünde durmak için yarışıyordu. Boyun eğdi, itaatkâr bir küçük bir çocuk gibi başını saygıyla indirdi ve “Bugün asil konuk Genç Üstat Han’dı Lütfen, şu anda genç usta Han’ı farketmeyi başaramadığım için körlüğümü affet. “

 

Ling Han yüzünden çok fazla acı çekmesine rağmen, adının ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu – Zhu He Xin’in doğal olarak ona hiçbir şey açıklama ihtiyacı yoktu.

 

Ne? Ne?

 

Ling Klanının diğer üç üyesinin tamamı “taşlaşmış” moda girdi. Bu gerçekten sadece birkaç dakika önce son derece kibirli, yüksek ve güçlü Simyacı Ma mıydı? Neden birdenbire  köpek yavrusu  haline geldiğini hissediyorlardı? Ayrıca, neden Ling Han'a ‘Genç Efendi Han diye hitap etti?

 

Ma Da Jun’un fiili ekim düzeyi çok yüksek olarak kabul edilemese de, bir simyacıydı.

 

Ve bir simyacı her zaman büyük saygı ve saygınlık hak ediyordu!

 

Diğer üçü sanki taşlaşmış gibi hissettiler. Neyi gördüklerine ve duyduklarına inanamadılar.

 

“Bu senin öğrencin mi? Ne kadar zorba!” Ling Han, Ling mu yun'a  bakarak dedi. Onun tonu son derece sakindi.

 

Ancak, Ma Da Jun yarı ölüme kadar şok oldu. Bir kez daha Ling Mu Yun’a sağlam bir tokat attı ve dedi ki, “Kim olduğunu düşünüyorsun, aslında Genç Üstat Han’a bu kadar kaba davranmak?Benim böyle bir öğrencim yok. Bundan böyle, bana efendin olarak hitap etme. “

 

Ling Mu Yun, hemen bir inançsızlık ifadesi koydu. Kovalandı mı? Ling Han’dan bir kelime yüzünden mi?

 

Ling Han’ın ona, hiçbir zaman simyacı olmayacağını söylediğini hatırladı. Bu kelimeler gerçekten gerçekleşti mi? !

 

“Hayır efendim, lütfen beni kovalamayın, lütfen bana bir şans verin!” Ling Mu Yun, çabucak kendisini Ma Da Jun’un ayağına atarak ciddi bir şekilde yalvardı.

 

O bir dövüş sanatları dehası değildi ve Hu Yang Akademisine kaydolma şansını bile kaybetmişti. Bu yüzden simyacı olmak onun son şansıydı. Aksi takdirde, tıpkı babası ve büyükbabası gibi olması gerekirdi. Olabileceği en güçlüsü sadece Element Toplama Katmanı olacaktı ve sadece çok küçük, çok uzaktaki Gri Bulut Kasabası’nda kesin bir statüsü olacaktı.

 

“Kaybol, Genç Üstat Han’a kaba davranmaya cüret ettin! Zaten seni öldürmeyerek merhametli oldum ve aslında simyacı olmayı mı hayal ediyorsun? Ma Da Jun bağırdı . Büyükusta Zhu, Zhu He Xin bile Ling Han’la karşı karşıya geldiğinde ona son derece saygılıydı. Ling Mu Yun’un Ling Han’a karşı böyle bir tavır almaya cesaret edeceğini düşünüyorsa, bu veleti kendi elleriyle öldürmek için bile  harekete geçebilirdi!

 

Ve Yağmur şehrinin tamamındaki simyacıların Ling Mu Yun’u bir öğrenci olarak almaya cesaret edebileceği sanmıyordu Büyük usta Zhu’dan bir kelime ile herşey olurdu?

 

Ling Mu Yun, yüzündeki külden ifadeyi kontrol edemedi. Ruhunu yitirmiş gibi bakarak şaşkındı.

 

“Hadi gidelim!” Ling Zhong Kuan, torununu aldı. Şimdi hiçbir şey söylemenin faydası olmadığını biliyordu – kendilerini daha fazla utandırmadan önce gitmeleri daha iyi olurdu.

 

“Yok hayır! Ben bir simyacının çırağıyım, gelecekte bir simyacı olacağım! “Ling Mu Yun delirmiş gibi tüm gücüyle mücadele etti. Fakat Ling Zhong Kuan onu sıkıca sardı Özel odada kalanlar, nihayet kaybolmadan önce, çığlıkları ancak gittikçe daha uzağa gittiklerini duyabiliyorlardı.

 

Özel odada, Ling Dong Xing, göz kamaştırıcı görünüyordu ve Ma Da Jun, soğuk ter içinde ıslanmıştı. Ling Han’ın öfkesini yatıştırmayıbaşarabildiğini başarıp başaramadığını bilmiyordu. Gerçekten bu genç efendiyi kırmaya cesaret edemedi.

 

Ling Han sakince, “Şimdi, babamla yüzleşmek konusunda oldukça zorluydunuz,” dedi ama sesinde güçlü bir memnuniyetsizlik vardı.

 

“Genç Efendi Han, şu an Ling Klan Şefinin baban olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.Aksi takdirde, hiçbir zaman Ling Clan Başı'nın önünde hava atmaya cesaret edemem! “Acı dolu bir ifadeyle konuştu:” Ölümümü hak ediyorum, gerçekten değersizim! “

 

Kararını güçlendirdi ve aslında defalarca kendini tokatlamaya başladı!

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (3)

25 puan
cellist1 ay önce
Üye
Çeviri için çok teşekkürler

80 puan
akrepkani3 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler ederim.

5 puan
Buyucumeclisi3 ay önce
Üye
Yeni bölümü heyecanla bekliyodum