POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 32: Element Toplama Kademesine Geçiş

Çeviri : yuixianna
Düzenleme : yuixianna
Okunma : 335
Tarih : 09 Ağustos 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 32: Element Toplama Kademesine Geçiş

Çevirmen: yuixianna

 

Ling Han kılıcını çekti ve gülümseyerek, “Bugün burada olanları birine söyler misin?” Dedi.

 

“Tabii ki değil!” Liu Dong ve diğerleri hızla başlarını salladı.

 

“Sorun değil öyleyse.Burada bulunan hiçbirimiz bir şey söylemeyeceğiz,  Hang Zhan ve onun hizmetçisinin burada öldüğünü kim öğrenecek? ”dedi.

 

Ancak, Liu Dong ve arkadaşları hala endişelerini gideremediler. Sonuçta, “Taş Kurt Tarikatının” adı çok korkutucuydu ; tarikat, gücüne bağlı olarak kendi klanlarını yüzlerce kez kolayca ortadan kaldırabilirdi. Bu tür hislerle, Ling Han’ın sessizliği sağlamak için onları da öldüreceğinden korktuğu için burada çok fazla kalmaya cesaret edemediler. Dahası, her biri kendi ellerinde Yeşil Ruhsal Meyveye sahipti ve kalplerinde huzursuzluklara kapılmıştı.

 

Yakında Ling Han’a veda ettiler ve farklı bir yola gidip, hızla gözlerden kayboldular.

 

Görgü tanıklarını öldürmek ...ling Han’ın doğal olarak böyle bir planı yoktu, çünkü küçük bayan görevlisi, İmparatorluk Şehri Liu Klanının prensesiydi. Bu kadar asil bir varoluşa karşı, önemsiz bir Hang Zhan neydi ki? Taş Kurt Tarikatı, Hang Zhan’ın Liu Yu Tong’a karşı kötü niyetli niyetler taşımaya cesaret ettiğini fark ederse, kişisel olarak bir özür olarak Hang Zhanın başını alabilirlerdi.

 

Liu Dong ve grubunun Taş Kurt Tarikatı’na karşı ölçülemez bir korku hissetmesi gibi, Sekiz Büyük Klan’ın gözünde önemsiz bir Taş Kurt Tarikatı ne kadar önemliydi ki?

 

‘Önce bir Yeşil Ruhsal Meyve alacağım. Ling Han, dokuzuncu vücut rafine kademesinin zirvesine ulaştığımda ikincisini alacağım. .vücut Refine kademesinden Cennet kademesine kadar yol boyunca dokuz kademenin hepsinden geçmiş olmasına rağmen, bu iki kademenin arasındaki uçurumdan kolayca geçebileceği anlamına gelmiyordu.

 

Çünkü, belli bir kademe içinde biriktirilen anlayış ve anlayış dışında, katmanlar arasındaki darboğazları aşmak, onu desteklemek için çok miktarda enerji gerektiren bir çabaydı.

 

Bu enerji nereden geldi?

 

Manevi meyveler, simyasal haplar, şeytani hayvanlardan elde edilen hazineler, doğada bulunan manevi sıvılar bu enerjinin kaynağı olarak kullanılabilir. Ne yazık ki, bu malzemeler oldukça nadir ve bulunması zordu.

 

Bu nedenle kademe ne kadar yüksekse, o kadar az dövüş sanatçısı bunu başarabilecekti. .Dövüş sanatçılarına daha yüksek bir seviyeye geçmeleri için ek enerji sağlayacak bu tür destekleyici materyaller olmadan yapabilecekleri tek şey, geçmek için gereken enerjiyi yavaşça biriktirmelerine bağlı olmaktı. Bazıları zorla girmeyi başarabilirken, bazıları kendilerini aşırı enerji birikiminden patlatabilirdi.

 

Yeşil manevi Meyve olmasaydı, Ling Han’ın Dokuzuncu Vücut Rafine kademesinin zirvesine ulaşmak için yaklaşık on artı gün köken Gücü değerinde enerji birikmesi gerekebilir ve ardından bir hamlede Element Toplama Kademesine geçebilirdi. Fakat şimdi işler farklıydı. Vücut Rafine ve Element Toplama Kademesi arasındaki bariyere ulaştığında, Ling Han’ın sadece Yeşil Manevi Meyveyi alması gerekiyordu ve tüm yol boyunca düzgünce ilerleyebilirdi.

 

Ling Han, değerli eşyalarını Hang Zhan ve Elder Yu’nun bedenlerinden aldı. Çünkü ikisi bir yolculuktaydı, açıkçası onlar üzerinde çok fazla değerli eşya  saklamadılar, bu yüzden bulduğu tek şey biraz para ve bazı gizli savaş sanatı üzerine bir kitaptı.

 

Paranın toplamı, küçük bir meblağ olarak kabul edilemeyecek toplam yüz bine ulaştı. Bu arada, kitap “Patlama Sanatları” başlıklı ve oldukça benzersiz bir beceriydi. Temel olarak, bir dövüşçünün Köken Gücünü, maddenin patlamasına neden olacak bir şeye dönüşmesine izin veriyordu. Böyle bir yeteneğe karşı birisinin savunması zor olurdu.

 

Yaşlı Yu, bu gizli sanatlar kitabını yeni edinmişti ve henüz ustalaşmaya başlamamıştı. Aksi takdirde, eğer Liu Yu Tong, savaşın ortasında böyle bir saldırı ile şaşırsaydı, o zaman kesinlikle biraz acı çekecekti.

 

İkisi yeni bir yere gitti. Sonuçta, önceki konumlarında iki ceset vardı; Sadece iki cesete bakmak ruh halini mahvederdi.

 

Ling Han, çapraz bacaklı bir pozisyonda oturdu. Daha sonra Yeşil Bir Manevi Meyve çıkardı ve bir miktar temiz suyla yıkadı. Sonra hızlıca büyük ısırıklarla tüketti.

 

Doğadan doğan bir Manevi Meyve adını gerçekten haketti. Seviyesi gerçekten yüksek olarak kabul edilemese de, hala çok lezzetliydi ve birkaç ısırık içinde, Ling Han zaten onu yemeyi bitirmişti. Kendisini çok memnun hissetti ve gerçekten diğer meyveleri alıp yemek de istedi.

 

çn:meyvenin tadının nasıl olduğunu öğrendim.keşke ben de yiyebilseydim.

 

Bu itici dürtüyü hızla bastırdı ve tıbbi etkilerin ortaya çıkmasını sessizce bekledi.

 

Ama kısa bir sürede, güçlü ve yoğun bir tıbbi etki salındı, sayısız küçük parçacıklar haline geldi, kan dolaşımına girdi ve tüm vücudu boyunca yayıldı.

 

Ling Han, Beş Element Cennet Sınıfında Beceri geliştiriyordu. Dantianında ki Ruh Üssü, Dao’nun bir nilüfer çiçeği gibi parıldayan bir ışık verdi, şifalı etkilerini her etini, her kemiği ve vücudundaki her damarı beslemek için rehberlik etti.

 

Uygulama oranı çoktan artmaya  başlamıştı. Yeşil Manevi Meyveyi tüketmeden önce, yedinci seyiyenin orta dönemine çoktan ulaşmıştı. Şimdi Manevi Meyvenin desteğini edindiğine göre, ilerleme oranı doğal olarak daha da korkunçtu.

 

Vücut Rafine Kademesinin yedinci seviyesinin geç aşaması ... Vücut Rafine Kademesinin yedinci seviyesinin zirvesi!

 

Bazı Köken Gücü biriktirdi ve bir nefeste Vücut Rafine Kademesi’in sekizinci seviyesine geçti. Bu zamanda, Yeşil Manevi Meyvenin tıbbi etkileri henüz tamamen tükenmemişti ve hala yetiştiriciliğini geliştirmeye devam ediyordu. Ling Han, sekizinci Vücut Rafine Kademesinin ortasına geldiğinde nihayet tükendiler.

 

‘Çok iyi, beni altı gün kadar kurtardı’ zamana değer.

çn:şuna bak bir başkası 7 den 8 e geçiş süreci en az 2 ay sen 6 gün diyorsun.ling'cim yu tong kalpten gidecek sayende. :-)

 

Bunları izlerken, Liu Yu Tong’un kalbinde garip bir düşünce yükseldi – ilk kez Ling Han’ın yetiştirme seviyesinin hızlı yükselişiyle şok olmadı. Ne de olsa, Yeşil manevi Meyveyi yediği için bu süre normal kabul edilmelidir.

 

İkisi dağ etrafında yolculuk etmeye devam etti. Ling Han, Element Toplama kademesine geçmeden önce üç kez Kılıç Qi flaşı elde etmeyi umarak kılıç becerilerini geliştirmeye devam etti.

 

Sekiz gün sonra, Ling Han, sekizinci Vücut Rafine Kademesinin zirvesine ulaşmıştı. Bir geceye kadar  köken Gücü’nü biriktirdikten sonra, dokuzuncu Vücut Rafine Kademesi için geçme sürecine başladı. Sabah geldi ve güneş doğdu, ayağa kalktı, dudaklarının köşeleri bir gülümsemeyle hafifçe yukarı kaldı.

 

vücut Rafine kademesinin dokuzuncu seviyesi.

 

‘Çok iyi, on gün daha zamana ihtiyacım var ve dokuzuncu Vücut Rafine Kademesinin zirvesine ulaşacağım. O zaman, ikinci Yeşil manevi Meyveyi tüketeceğim ve bir nefeste Element Toplama Kademesine geçeceğim! ‘

 

Liu Yu Tong, doğal olarak zaten uyuşmuştu. Ling Han, yarın Element Toplama Kademesine girebiliyorsa, kendisini çok şaşırmış hissetmeyebilir. Aksi halde, bu adam her zaman şaşırtıcı bir şey yaptığında hala şok olduysa, gerçekten erken ölümle karşılaşabilirdi.

 

On gün çok çabuk geçti ve Ling Han, beklentilerine göre, Dokuzuncu Vücut Rafine Kademesinin zirvesine ulaşmıştı.

 

İkinci Yeşil manevi Meyveyi çıkardı ve “Bugün Vücut rafine Kademesindeki son günüm ... ai, gerçekten çok uzun zaman oldu!” diyerek gülümsedi.

 

Liu Yu Tong, tepki olarak gözlerini yuvarlamaya engel olamadı. Yalnızca Vücut Rafine kadmesinin ikinci seviyesinde olduğu zamandan beri Ling Han’ın yanındaydı. Kaç gün olmuştu? Sadece bir ay! Bu konuştuğu “çok uzun bir zamandı”! Ancak, Ling Han’ın daha önce vücut  Rafine kademesinin ikinci seviyesinde birkaç yıl boyunca nasıl durgun olduğunu hatırladığında, kaba duygusu oldukça mantıklı görülebilirdi.

 

On üç yaşındayken ekime başladı ve on dört yaşındayken Element Toplama kademesine girdi. Tek başına bu noktaya kadar, yetiştirme ilerlemesinin Ling Han’ınkiyle karşılaştırıldığında çok daha hızlı olduğunu gösteriyordu.

 

Ling Han, Yeşil Manevi Meyveyi yuttuktan sonra, Element Toplama Kademesine girmeye başladı.

 

Acele etmedi. Bunun yerine, sadece vücudundaki tıbbi etkileri toplamaya başladı.Genellikle, bir dövüş sanatçısı, tıbbi etkileri desteklese bile, kırılma sürecine başladığında, onu kırabilmek için biraz gevşeyene kadar bariyere defalarca vurmak zorunda kaldılar. Bununla birlikte, Ling Han, yeterli enerjiyi biriktirdiği sürece, ilk denemesinde bu engelden başarıyla geçebileceği konusunda kesin bir güven duyuyordu.

 

Yarım saat sonra vücudu köken gücü ile doluydu ve tüm vücudu şişirilmiş gibi hissetti.

 

Bu elbette bir yanılgıydı. Sadece vücudunda çok fazla enerji depolamıştı ve bu şekilde “şişirilmiş” bir şekilde hissetmesine neden olmuştu . Fakat yine de bu enerjiyi geçememesi veya serbest bırakmaması durumunda, bu enerji birikimi nedeniyle bedeni gerçekten patlayabilirdi.

Ağzına kadar doldurulmuş bir su torbası gibiydi. Bir miktar su bırakacak bir delik açmak için kese delinmediyse veya su daha büyük bir keseye aktarılmazsa, tek sonuç kese patlayacaktı.

 

“Yeterli” diye düşündü Ling Han. Şimdi geriye kalan tek şey bu sınırsız enerjiyi Dantian’a doğru yönlendirmek ve bariyere karşı meyilli olmak. ”

 

Vücut Rafine Kademesi, köken gücünü her bir kan ve et bitinde depolamak anlamına geliyordu ve bu yüzden aslında miktar olarak çok sınırlıydı. Element Toplama Kademesi için ise, kişinin Dantianını açmak ve kendi bedeninde garip bir alan oluşturmak anlamına geliyordu.

 

Herkes bedenlerinde bu tür küçük bir evrene veya küçük bir dünyaya sahipti. Dövüş sanatları açısından, bu tür küçük dünyaların birinin Dantian’da olduğu düşünülüyordu.

 

“Hong!”

 

Enerjinin şiddetli barajında, Dantianında yarık benzeri bir delik ortaya çıktı. Başkasının geçmesi için, bu deliği veya yarıkları sonsuz bir şekilde genişletmek ve genişletmek için sürekli, tekrarlanan bir baraja bağlı olmaları gerekir. Ancak, Ling Han farklıydı. Topladığı enerji, derhal kırılmaya başlaması için fazlasıyla yeterliydi.

 

Dantian’ı açmak sadece ilk adımdı. Bir sonraki adım en önemli adımdı.

 

Kökeni Gücü, yüksek hızlı bir döner çekirdeğe katılaştırmak içindi.

 

Bu, birinin Dantian’ına bir motor takmak gibiydi. Zihinsel bir komutla, yüksek hızlarda dönen köken çekirdeği, korkunç bir saldırı ile patlayacak enerji üretecektir.

 

Element Toplama Kademesinin, Vücut rafine Kademesini kolayca ezebilmesi bu yüzdendi? Bunun nedeni, bir kez başlangıç ​​çekirdeğinin oluşması durumunda, bunun içinden bir sel gibi enerji akmasıydı.İki savaşçı eşit miktarda köken Gücü biriktirmiş olsa bile, aslında başlangıç ​​çekirdeğini oluşturan kişi, daha hızlı, daha güçlü saldırılara sahip olacak ve rakiplerine karşı çok büyük bir avantaja sahip olacaktı.

 

Çn:hikaye biraz ilerlemeye başladı.

Bir sonra ki bölüm ling han'ın uğruna öldüğü şeyi öğreneceğiz.

ling han bir sonra ki bölüm ne yapacak?

Onu ne bekliyor?

Babası nasıl tepki verecek?

Hepsi bir sonra ki bölüm de.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (2)

25 puan
cellist2 ay önce
Üye
Çeviri için çok teşekkürler

17 puan
JNXL3 ay önce
Üye
Zavallı kızı düşmanları değil bu adam öldürecek. Öyle dövüş falan değil. şaşkınlıktan kalbi pıt ederek :D

34 puan
Yuixianna3 ay önce
Üye
@JNXL, aynen. Kızı hissizleştirdi resmen.