POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana

Overgeared Bölüm 0: Pilot

Çeviri : Cynadil
Düzenleme : Cynadil
Okunma : 589
Tarih : 23 Ağustos 2019
Tüm Bölümler Sonraki Bölüm

"Beş dakika kaldı!"

En üst kademe oyuncuların sekizi Tıpa Adası zindanının 4. katında toplanmıştı. Aralarında en yüksek sırada yer alan kişi, ortak sıralamalarda 16. olan Peak Sword'du. Arkalarında ise Gümüş Şövalyeler Klanının elit üyelerinden 200ü bulunmaktaydı.

Küçük bir kaleyi ele geçirebilecek güce sahip oyuncuların bu şekilde bir araya gelmesi muhteşem bir görüntüydü. Ancak herkesin yüzü gerginlik ve endişe ile kaplıydı.

"Dört dakika!"

Saniyeler aktıkça, klan üyelerinin tedirginliği zirveye ulaştı. Durmadan bacaklarını sallıyor ve tırnaklarını yiyorlardı. Kılıcını tutan eli terle kaplı olan Peak Sword, kara gözleri ile etrafı süzdü.

'Sakinleşemiyorum.'

Tıpa Adası zindanı Gümüş Şövalyeler Klanının kontrolü altındaydı, ve zindanın en güçlü canavarı, Hell Gao, her iki haftada bir 4. katta ortaya çıkıyordu.  Ancak Hell Gao beklediklerinden daha güçlüydü ve çeşitli saldırı taktiklerine sahipti, bu yüzden şimdiye kadar yapılan beş saldırıdan herhangi birinde başarılı olamamışlardı.

Peak Sword ve Gümüş Şövalyeler Klanı elitleri geçen ay ellerine geçen para ile ekipmanlarını geliştirmişlerdi, ve bu sefer kazanmayı umuyorlardı. Onca yatırım sonrası kesinlikle daha güçlüydüler, ancak Hell Gao'nun gücünü bilenler kendilerine güvenmekte zorluk çekiyorlardı.

"Üç dakika kaldı!”

Üç dakika sonra Hell Gao ortaya çıkacaktı ve orayı bir ateş denizine çevirecekti. Sadece alevlere ölenler bile olacaktı.

"İki dakika!"

Bir ısı dalgası yavaş yavaş odadakileri etkilemeye başladı.

'Hasiktir.'

Peak Sword dostlarını teşvik etmek istedi, ancak kendisi de korkuyordu. Alevlerle kaplı olan ve devasa bir sopa kullanan Hell Gao'nun basıcı ve bunaltıcı görünüşü hala kabuslarına giriyordu.

'Hala onu yenmek için yeterince güçlü değil miyiz?'

En güçlü 10 oyuncu takıma eklense her şey farklı olabilirdi, ancak mevcut güçlerini hesaba katınca bu seferin başarısız olacağını düşünmeden duramıyordu. Ancak Klanın en güçlü oyuncusu zayıflığını gösteremezdi, bu yüzden Peak Sword katlanmak zorundaydı.

'Yapabiliriz. Bu işi yapabiliriz. Güçlüyüz!'

Peak Sword kendini sakinleştirdi ve diğer klan üyeleri gibi birkaç güçlendirme iksiri içti. Ve her şey o anda başladı.

"Bir dakika kal-... ha? İşgalci! Bir işgalci var!!"

"Ne?"

Tüm klan üyelerinin gözleri girişe doğru yöneldi. Genç bir adam 4. kata girmişti. Olağanüstü bir olaydı, çünkü adam sadece bir pelerin ile kaplıydı ve üzerinde herhangi bir zırh veya silah yoktu.

'Alt kattaki askerleri nasıl geçti?'

Güçlü bir suikastçı mıydı?  Hayır, bir suikastçı varlığını bu kadar açık bir şekilde göstermezdi. Peak Sword, siyah saçlı gencin kafasının üzerindeki ismi hatırlamaya çalıştı. Ancak hafızasını ne kadar kurcalarsa kurcalasın, ismi hatırlayamıyordu. Yabancı bir isimdi.

'Sıralamada biri değil mi?'

Peak Sword dostlarına baktı, fakat hepsi kafalarını salladılar.

'Sıralamada olmayan biri buraya kadar geldi. Gerçekten acınası.'

Peak Sword kafasında bu sonuca ulaştı, ve kaşlarını çatarak genci uyardı,

"Burası Gümüş Şövalyeler Klanının kontolünde bir alan. Buraya gelmeyi nasıl becerdin bilmiyorum ama ölmek istemiyorsan geri dön."

"Görünmezliğim aniden kayboldu. Hell Gao tarafından tespit edildiğim için mi acaba?"

Genç adam Peak Sword'un uyarısını görmezden geldi ve kendi kendine mırıldanırken pelerinini çıkardı.

"Oha!"

Herkes şaşkın bir şekilde genç adamı izliyordu. Gencin hızla kuşandığı zırhın görünüşü gerçekten havalıydı. Metalden yapılmış olmasında rağmen giyen kişiye özel yapılmış gibi görünüyordu, ve yüzeyi sanki bir aynaymışçasına yansıtıcıydı. Kırmızı, siyah ve altın sarısının zarif bir karışımıydı. Özellikle dikkat çeken nokta kuyruk sokumundan çıkan bir metre uzunluktaki kuyruktu. Bir bıçak gibi keskindi, ve şaşırtıcı bir biçimde kendi kendine hareket ediyordu.

"N-Ne, o zırh..?"

"Müthiş... En azından Eşsiz Kademe olmalı..."

İlk kez böyle bir zırh gören klan üyeleri şaşkınlıklarını saklayamıyorlardı.

Peak Sword sesini yükseltti, "Şu anda önemli olan bu değil! Neden onu dışarı atmıyorsunuz?!"

Hell Gao ortaya çıkmak üzereydi, ve geldiğinde zindandan kaçmak imkansız olacaktı. Bu olmadan önce yabancıyı atmak zorundaydılar. Hala zırha bakan klan üyeleri Peak Sword'un emrini yerine getirmeye çalıştığı anda...

ROAAAAR!!!

[Cehennem Ateşinin hükümdarı Hell Gao ortaya çıktı.]

[Hell Gao'nun kükremesi korku, kaos ve zayıflık etkilerini uyguladı.]

[Hell Gao'nun ateşi ısı direncini %50 azalttı.]

[Ateş sütunları bütün odayı kapladı.]

"Aaah!"

"Hiii!"

Bütün vücutlarını saran alevler yüzünden klan üyelerinin yarısı ya ölüme yakındılar, ya da tanınamayacakları kadar yandılar.  Ayakta duranların neredeyse yarısı zar zor dayanabildi.

Peak Sword beliren bildirim penceresine şaşkınlıkla baktı.

"Isı direncimi %86 yükselttim, ama yine de bu kadar hasar almak..."

Yine başarısız olacaklardı. Peak Sword umutsuzluğun pençelerine düşmek üzereydi ama birden gözleri bir şeye ilişt. O tanımadığı genç adam. Diğerleri alevlerle kaplıyken, o kendi başına, sanki hiç etkilenmemiş gibi ilerliyordu.

"N-Nasıl... Ha?!"

Peak Sword, gözlerinin önünde olanlara inanamıyordu. Hell Gao cinnet geçirmiş gibi klan üyelerini katlederken, genç adam bir kazma çıkardı, duvara doğru yöneldi ve... kazmayı sallamaya başladı?

Kaaang! Kaaang!

Genç adam kazmasını sallamaya devam etti, ve terini silerken mızmızlanmaya başladı,

"Ah, çok sıcak! Gitgide ameleye dönüşüyorum değil mi? Bu mineral neden sadece en güçlü canavar varken ortaya çıkıyordu? Bundan hareketle ilerde bir ejderhanın inini kazmamla ziyaret etmek zorunda kalabilirim!”

Tam o anda, Hell Gao'nun salladığı sopadan sıcak bir rüzgar dalgası çıktı ve genç adamı vurdu. Peak Sword genç adamın ağır hasar almasını ve devrilmesini bekliyordu. Ama inanılmaz bir şekilde genç adam sadece minik sıyrıklarla atlattı.

"Afedersiniz, bayım." Genç adam ilk kez kazmasını indirdi ve dikkatini Peak Sword'a yönlendirdi. Kızgın bir ifade ile, "Neden orada boş boş duruyorsunuz? Şu an sıcak, ama daha da sıcak olacak," dedi.

Şimdi ne görüyordu? Peak Sword zar zor kendine geldi ve adama sordu, "Nasıl bu kadar az hasar aldın?!"

Genç adam dünyanın en bariz şeyiymiş gibi cevap verdi, "Eşya efektlerimden dolayı."

Chaaeng! Chaeng!

Genç adamın zırhındaki kuyruk kendi kendine hareket etti ve Hell Gao'nun sopası ile savaşmaya başladı. Peak Sword bu inanılmaz sahneyi ağzı açık bir şekilde izlemeye devam etti.

 

 

Tüm Bölümler Sonraki Bölüm
Çevirmen Notu


İyi okumalar! Eğer beğendiyseniz yorum atmayı unutmayın lütfen!


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (1)

54 puan
muhammed3519952 gün önce
Üye
Yeni başladım bu tür serileri severim bakalım hayırlısıyla