The Good For Nothing Seventh Young Lady Oku

The Good For Nothing Seventh Young Lady

Görüntülenme

5870

Yayın Tarihi

2013

Çeviri Durumu

Beklemede

Yayınlanması

Devam

Çevirmen/Yazar

Kyuuseishu

Ulke

ch

Yazar

夜北

Diğer Adları

Beceriksiz Yedinci Genç Leydi, 絕世神偷:廢柴七小姐

KONUSU

24. yüzyılın ilahi hırsızlarından biriydi, her şeye rağmen yine de ebeveynleri olmayan bir beceriksiz olarak yeniden doğmuştu. Sadece bu kadarla sınırlı değildi, akrabalarının huysuzluğuna karşı zihnini yola getirmeliydi. Aptal? Çöp? Eh, öyle ya da böyle bu aptal fani sürüsüne son pişmanlığın fayda etmeyeceğini öğretecekti.

Qi savaşı? Büyü? Hem büyüde hem de dövüş sanatlarındaki yeteneği var olmuş tüm dâhileri bile utandıracak bir kız olacaktı. Klan şefi pozisyonu mu? Mitolojik Vermilyon Kuşu mu? Onları mı istiyorlardı? Maalesef ki çoktan onları elde etmişti bile!

Ancak, kendisini araba tutan tatlı oğlanın ona mitolojik Vermilyon Kuşu olduğunu kim söyleyecekti? Bedeninde bulunan bu atalar ne olacaktı? Bu gizemli ruh hangi tanrıya aitti? Dahası…

Neden diğer herkesin yoldaşları baskıcı ve kıyaslanamaz bir şekilde güçlüydü? Neden onun yanındakiler ya kötücül tüccarlar, sinsi tilkiler, işe yaramaz inekler ya da çapkınlar oluyordu? En kötüsü de bu hasta tatlı çocuktu! Dünyaya hükmetmeye ve herkesten üstün olmaya ne olmuştu? Benimle t*şak mı geçiyorsunuz be?! 

DEVAMINI OKU

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (1)

1216 puan
sterilxx872 ay önce
Üye
Güzel bir seriye benziyor keşke devamı gelse